Prečo práve Goldwell Light Dimensions Silklift Strong Lightener 500 g?

Goldwell Light Dimensions Silklift Strong Lightener 500 g je vysoko účinný zosvetľovač s technológiou BondPro+, vhodný na silné zosvetlenie až o 9 stupňov. Používa sa iba v kombinácii s krémovým vyvíjačom SilkLift. Na zvýšenie ošetrujúceho účinku je dobré pridať SilkLift 2in1 Serum.

Jedinečné vlastnosti:

  • Vhodný pre normálne, odolné a farbené vlasy,
  • pre silné zosvetlenie až o 9 stupňov,
  • obsahuje technológiu BondPro+,
  • pôsobí proti nežiaducim žltým tónom,
  • zaručuje veľmi jasné a ultra svetlé výsledky,
  • zanecháva lesklé a hebké a hladké vlasy,
  • iba na profesionálne použitie.

Ako použiť Goldwell Light Dimensions Silklift Strong Lightener 500 g?

Zosvetľovač Goldwell Light Dimensions Silklift Strong Lightener 500 g zmiešajte s krémovým vyvíjačom SilkLift, pre zvýšenie ošetrujúceho účinku pridajte SilkLift 2in1 Serum. Pre aplikáciu na kožu používajte maximálne vyvíjač 6%/20 VOL. Nechajte pôsobiť maximálne 45 minút, v závislosti na stave vlasov a požadovanom odtieni, potom opláchnite, umyte šampónom a ošetrite ošetrujúcimi produktmi. Neprekračujte dobu pôsobenia! Nepoužívajte dodatočné teplo!

Zloženie Goldwell Light Dimensions Silklift Strong Lightener 500 g:

Potassium Persulfate - Ammonium Persulfate - Sodium Metasilicate - Mineral Oil/Paraffinum Liquidum/Huile minérale - Diatomaceous Earth/Solum Diatomeae/Terre de diatomées - Kaolin - Sodium Silicate - Hydrated Silica - Cellulose Gum - Zea Mays (Corn) Starch - Tetrasodium EDTA - Diammonium Phosphate - Sodium Carbonate - Water/Aqua/Eau - Ammonium Chloride - Polyquaternium-10 - Malic Acid - Fragrance/Parfum - Alpha-Isomethyl Ionone - Ultramarines/CI 77007.

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.