Prečo práve Goldwell Light Dimensions Silklift Zero Amonia Lightener 500 g?

Goldwell Light Dimensions Silklift Zero Amonia Lightener 500 g je vysoko účinný zosvetľovač bez amoniaku s technológiou BondPro+, určený na jemné zosvetlenie vlasov až o 6 stupňov. Je možné ho používať iba v kombinácii so SilkLift ošetrujúcim krémovým vyvíjačom. Na zosilnenie starostlivosti pridajte SilkLifrt 2in1 Serum.

Jedinečné vlastnosti:

  • Zosvetlenie až o 6 stupňov,
  • bez amoniaku,
  • s technológiou BondPro+,
  • určený na jemné zosvetlenie vlasov,
  • pre jemné alebo namáhané vlasy,
  • iba na profesionálne použitie.

Ako použiť Goldwell Light Dimensions Silklift Zero Amonia Lightener 500 g?

Zosvetľovač Goldwell Light Dimensions Silklift Zero Amonia Lightener 500 g zmiešajte s krémovým vyvíjačom SilkLift, a potom aplikujte na vlasy. Na zosilnenie ošetrujúceho účinku pridajte ešte SilkLift 2in1 Serum. Pre aplikáciu na kožu používajte maximálne vyvíjač 6%/20 VOL. Nechajte pôsobiť maximálne 45 minút, v závislosti od stavu vlasov a požadovanej odtieňa, a potom opláchnite, umyte šampónom a ošetrite ošetrujúcimi produktmi. Dobu pôsobenia neprekračujte! Nepoužívajte dodatočné teplo.

Zloženie Goldwell Light Dimensions Silklift Zero Amonia Lightener 500 g:

Potassium Persulfate - Diatomaceous Earth/Solum Diatomeae/Terre de diatomées - Mineral Oil/Paraffinum Liquidum/Huile minérale - Kaolin - Hydrated Silica - Sodium Metasilicate - Cellulose Gum - Zea Mays (Corn) Starch - Tetrasodium EDTA - Sodium Silicate - Sodium Carbonate - Water/Aqua/Eau - Polyquaternium-10 - Malic Acid - Fragrance/Parfum - Alpha- Isomethyl lonone.

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.