Prečo práve Goldwell Base Lifting Cream 60 ml?
Túžite po blond vlasoch, ale chcete prirodzený odtieň, bez akýkoľvek mosadzno- žltých odleskov farby? Značka Goldwell vyvinula rad New Blonde, ktorý bol špeciálne vytvorený pre prirodzenú blond farbu.

Zosvetľujúci krém Goldwell Base Lifting Cream eliminuje teplé odtiene blond farby, červené kontrasty melíru, neprirodzené odrasty a zanecháva vlasy s prirodzeným blond odtieňom. Použitie zosvetľujúceho krému je veľmi rýchle, postačí 5 minút a vaša farba vlasov bude opäť krásna a prirodzená.
Jedinečné vlastnosti :
  • Zosvetľujúci krém pre blond vlasy,
  • dodáva prirodzené odtiene,
  • určené pre klientov s viac ako 50% melírom vo vlasoch,
  • doba pôsobenia len 5 minút,
  • neutralizuje teplé odtiene blond farby.
Ako použiť Goldwell Base Lifting Cream 60 ml?
Zosvetľujúci krém používajte s vyvíjačom New Blonde Lotion v pomere 1: 1 (60 ml zosvetľujúci krém + 60 ml vyvíjača). Vyvíjač je nutné dokúpiť zvlášť.
Upozornenie:
  • Určené výhradne pre profesionálne použitie.
  • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
  • Uchovávajte pred priamym slnečným svetlom.
  • Vyhnite sa kontaktu s očami .
Zloženie Goldwell Base Lifting Cream 60 ml
Aqua, Laureth-2, Oleic Acid, Glycol Distearate, Ammonium Hydroxide, Glyceryl Stearate SE, Sodium Sulfite, SLS, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Ammonium Chloride, Dimethicone, Steartrimonium Chloride, Alcohol Denat., Panthenol, Ascorbic Acid, Tetrasodium EDTA, Polysilicone-9, Silica, Squalene, Isopropyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Parfum, Benzyl Salicylate, Toluene-2,5- Diamine Sulfate, m-Aminophenol, 1-Naphthol.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.