Prečo práve Goldwell Elumen Color Conditioner 1000 ml?
Túžite, aby vaša farba vlasov bola stále žiarivá a jasná ako pri prvej návšteve kaderníckeho salónu?

Kondicionér pre farbené vlasy Goldwell Elumen Color poskytuje vlasom brilantnú žiarivú farbu. Kondicionér predlžuje intenzitu farby a dodáva vlasom žiarivý lesk. Uľahčuje aj rozčesávanie a úpravu vlasov. Pri pravidelnej starostlivosti s týmto kondicionérom bude vaša farba vlasov žiarivá a chránená pred vyblednutím a vymývaním. Vytvorené pre vlasy farbené farbou Goldwell Elumen.
Jedinečné vlastnosti:
  • Chráni farbu pred vyblednutím a vymývaním,
  • zvyšuje žiarivý vzhľad farby,
  • dodáva oslnivý lesk,
  • uľahčuje rozčesávanie a úpravu vlasov,
  • zanecháva vlasy hebké na dotyk,
  • vhodný pre farbené vlasy.
Odporúčame
Ako použiť Goldwell Elumen Color Conditioner 1000 ml?
Malé množstvo kondicionéra aplikujte do vlhkých dĺžok vlasov, nechajte 5 minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.
Zloženie Goldwell Elumen Color Conditioner 1000 ml
Water, Cetearyl Alcohol, Dicocoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Steartrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Malic Acid, Panthenol, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Fragrance/Parfum.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.