Prečo práve Goldwell Elumen Color Shampoo 250 ml?
Ošetrujúci šampón na vlasy Goldwell Elumen Color Shampoo udržuje a chráni farbu vlasov pred vymývaním a vyblednutím. Viditeľne predlžuje intenzitu farebného odtieňa a dodáva vlasom žiarivý lesk.

Šampón bol špeciálne vyvinutý pre vlasy, ktoré sú farbené farbami na vlasy Goldwell Elumen.
Jedinečné vlastnosti:
  • Jemne vlasy umýva bez narušenia farby,
  • dodáva intenzívny odtieň farby,
  • zamedzuje blednutiu a vymývaniu farby,
  • dodáva vlasom žiarivý lesk,
  • špeciálne vyvinutý k farbám Goldwell Elumen.
Odporúčame
Ako použiť Goldwell Elumen Color Shampoo 250 ml?
Šampón aplikujte na mokré vlasy, vytvorte bohatú penu a jemne vmasírujte. Potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou. Používajte po farbení vlasov farbami Goldwell Elumen.
Zloženie Goldwell Elumen Color Shampoo 250 ml
Water, Sodium Laureth Sulfonate, Propylene Glycol, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, PEG-160 Sorbitan Triisostearate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-18 Glyceryl Oleate/ Cocoate, Citric Acid, Polyquaternium-10, Panthenol, Quaternium-80, Bensophenone-3, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Fragrance, Ext. Violet (Cl 60730).
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.