Prečo práve Goldwell Kerasilk Color Brilliance Perfector 75 ml?

Túžite, aby vaša farba vlasov bola stále žiarivá a jasná ako pri prvej návšteve kaderníckeho salónu? Vyskúšajte luxusnú starostlivosť Kerasilk Color od nemeckej profesionálnej značky Goldwell, ktorá poskytne vlasom brilantnú žiarivú farbu s oslňujúcim leskom.

Vlasový olej Goldwell Kerasilk Color Brilliance Perfector dodáva farbeným vlasom neobyčajne žiarivý lesk bez zaťaženia vlasov. Dodáva vlasom uhladený vzhľad, ochranu pred UV žiarením po dobu až 72 hodín a chráni čerstvo nafarbené vlasy pred vymývaním a blednutím farby.

Olej obsahuje exotický Tamanu olej a keratín, ktoré uhladzujú povrch vlasov a dodávajú zamatovo hebký a poddajný vzhľad. Pre brilantný farebný výsledok, plný žiarivých odleskov.

Jedinečné vlastnosti:
  • Dodáva vlasom žiarivý lesk,
  • uhladzuje povrch vlasov,
  • poskytuje UV ochranu až po dobu 72 hodín,
  • chráni farbu pred vyblednutím a vymývaním,
  • ľahká konzistencia nezaťažuje vlasy,
  • vhodný pre farbené vlasy.
Ako použiť Goldwell Kerasilk Color Brilliance Perfector 75 ml?
Malé množstvé oleje naneste do umytých, uterákom vysušených dĺžok vlasov a upravte. Pre extra lesk môžete aplikovať aj na suché vlasy. Nenášajte ku korienkom vlasov.
Zloženie Goldwell Kerasilk Color Brilliance Perfector 75 ml
Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Trimeihyl Pentaphenyl Tri-siloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Cross-polymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, ;so-stearic Acid, Water / Aqua / Eau, Dipropylene Glycol, Isostearoyl Hydrolyzed Silk, Tocopherol, Fragrance / Parfum, Benzyl Salicylate, Alpha-lsomethyl lonone.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.