Prečo práve Goldwell Kerasilk Color Brilliance Primer 125 ml?

Túžite, aby vaša farba vlasov bola stále žiarivá a jasná ako pri prvej návšteve kaderníckeho salónu? Vyskúšajte luxusnú starostlivosť Kerasilk Color od nemeckej profesionálnej značky Goldwell, ktorá poskytne vlasom brilantnú žiarivú farbu s oslňujúcim leskom.

Lesk na vlasy Goldwell Kerasilk Color Brilliance Primer poskytuje vlasom maximálny lesk a predlžuje životnosť farby. Lesk v spreji funguje ako ochrana pred vymývaním a blednutím farby a zaisťuje dokonalý farbený výsledok.

Nechajte svoju farbu zažiariť a dodajte svojim vlasom maximálny lesk každý deň

Jedinečné vlastnosti:
  • Dodáva vlasom oslnivý lesk,
  • ponúka dlhotrvajúce farebné výsledky,
  • chráni farbu vlasov pred vymývaním a blednutím,
  • nezaťažuje a nemastí vlasy,
  • vhodné pre farbené vlasy.
  • vhodné pre farbené vlasy.
Ako použiť Goldwell Kerasilk Color Brilliance Primer 125 ml?
Sprej nastriekajte na vlhké vlasy a upravte podľa potreby. Pre maximálny lesk môžete aplikovať aj na suché vlasy.
Zloženie Goldwell Kerasilk Color Brilliance Primer 125 ml
Alcohol Denat – Water/Aqua/Eau – Lactic Acid – Malic Acid – Hydrolyzed Keratin -Calophyllum Inophyllum Seed Oil – Panthenol – Sodium Hydroxide – Polysilicone-9 – PEG-60 Hydrogenated Castor Oil – Cetrimonium Chloride – Hydrolyzed Silk PG-Propyl Methylsilanediol – Ethylhexylglycerin – Quaternium-80 – Propylene Glycol – Dipropylene Glycol – Tetrasodium Glutamate – Diacetate – Butylene Glycol – Silicone Quaternium-18 – Sodium Chloride – Potassium Hydroxide – Trideceth-6 – Trideceth-12 – Tocopherol – Phenoxyethanol – Fragrance/Parfum
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.