Prečo práve Goldwell Kerasilk Color Gentle Dry Shampoo 200 ml?

Trápia Vás rýchlo sa mastiace vlasy? Potrebujete osviežiť svoj účes? Suchý šampón Goldwell Kerasilk Color odstráni všetku mastnotu z vlasov bez nutnosti umývania, dodá účesu prirodzený objem a navyše navráti farbe vlasov žiarivý lesk. Skrášľujúca receptúra s keratínom a tamanu olejom ochráni farbené vlasy pred vyblednutím a vymývaním. Šampón nezanecháva vo vlasoch biele stopy.Vlastnosti:
  • Odstráni mastnotu z vlasov

  • chráni farbené vlasy

  • dodáva prirodzený objem

  • poskytuje žiarivý lesk

  • nezanecháva vo vlasoch stopyAktívne zložky:
  • keratín

  • olej tamanuPoužitie:Pred použitím šampón dôkladne pretrepte. Nastriekajte na suché vlasy zo vzdialenosti 20 cm a prečešte vlasy hrebeňom


Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.