Prečo práve Goldwell Kerasilk Repairing Conditioner 75 ml?

Posilňujúci kondicionér pre namáhané a poškodené vlasy Goldwell Kerasilk Repairing Conditioner je ideálny pre suché, smädné, namáhané, poškodené, zosvetlené alebo chemicky ošetrené vlasy. Kondicionér obnovuje pružnosť vlasov, zlepšuje rozčesateľnosť a poskytuje hĺbkovú výživu a hydratáciu pre zdravo vyzerajúce, hebké a pružné vlasy. Ošetrujúce zloženie s Biomimetic Silk a Hyaloveil tiež posilňuje vnútornú štruktúru vlasového vlákna, čím zvyšuje jeho odolnosť a znižuje jeho krehkosť a lámavosť. Biomimetic Silk čiže biomimetický hodváb je vegánska alternatíva k bežnejšiemu hodvábu živočíšneho pôvodu. Uzatvára vyčistený vlas a obalí ho neviditeľným filmom, ktorý pramene chráni pred poškodením aj blednutím farby.

Jedinečné vlastnosti:
  • hydratuje a regeneruje
  • ideálne pre suché, namáhané a poškodené vlasy
  • znižuje krehkosť a lámavosť vlasov
  • posilňuje vnútornú štruktúru vlasu
  • 100% vegánske zloženie
  • bez silikónov, sulfátov, farbív, mikroplastov, minerálnych olejov i parabénov
Ako použiť Goldwell Kerasilk Repairing Conditioner 75 ml?

Vmasírujte do mokrých vlasov. Nechajte 1 minútu pôsobiť. Opláchnite.

Zloženie Goldwell Kerasilk Repairing Conditioner:

Water/Aqua/Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Glycerin, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Tocopherol, Lactobacillus Ferment, Phenoxyethanol, Fragrance/Parfum, Hexyl Cinnamal.

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.