Prečo práve Goldwell Kerasilk Volumizing Foam Conditioner 150 ml?

Penový kondicionér pre bohatý objem Goldwell Kerasilk Volumizing Foam Conditioner je špeciálne navrhnutý pre jemné, slabé a zľahnuté pramene. Chráni vlasové vlákna pred poškodením, efektívne znižuje lámavosť vlasov a rozstrapkanie končekov, intenzívne vlasy hydratuje a zlepšuje ich rozčesateľnosť. Jedinečné zloženie kondicionéra s Biomimetic Silk a extraktom z modrého lotosu zväčší objem vlasov a poskytne liftingovú podporu bez zaťaženia, kedy vlasy prirodzene pružia s každým pohybom. Biomimetic Silk čiže biomimetický hodváb je vegánska alternatíva k bežnejšiemu hodvábu živočíšneho pôvodu. Uzatvára vyčistený vlas a obalí ho neviditeľným filmom, ktorý pramene chráni pred poškodením aj blednutím farby.

Jedinečné vlastnosti:
  • zvyšuje prirodzený objem vlasov
  • poskytuje vlasom liftingovú podporu
  • hydratuje a uľahčuje rozčesávanie
  • 100% vegánske zloženie
  • bez silikónov, sulfátov, farbív, mikroplastov, minerálnych olejov aj parabénov
Ako použiť Goldwell Kerasilk Volumizing Foam Conditioner 150 ml?

Vmasírujte do mokrých vlasov. Nechajte 1 minútu pôsobiť. Opláchnite.

Zloženie Goldwell Kerasilk Volumizing Foam Conditioner 150 ml:

Water/Aqua/Eau, Coco-Betaine, Cetrimonium Chloride, Lauryl Hydroxysultaine, Dicaprylyl Ether, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, HydroxypropylGuar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Ethylhexylglycerin, AmmoniumBicarbonate, Glycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Saccharomyces CerevisiaeExtract, Tocopherol, Nymphaea Caerulea Flower Extract, Lactobacillus Ferment,Sodium Hydroxide, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, PotassiumSorbate, Sorbic Acid, Fragrance/Parfum.

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.