Prečo práve Goldwell Kerasilk Multi-Purpose Hairspray 75 ml?

Viacúčelový lak na vlasy Goldwell Kerasilk Multi-Purpose Hairspray je vhodný pre všetky typy vlasov a vlasové štruktúry. Tento sprej je dokonalým pomocníkom na vytváranie dlhotrvajúcich a flexibilných účesov. Možno ho použiť ako fixačný sprej na pevnejší a štýlovejší účes alebo ako pracovný sprej na ochranu pred negatívnymi účinkami tepla pri použití tepelných stylingových nástrojov. Poskytuje tepelnú ochranu až do 230 ° C a flexibilnú fixáciu až po dobu 72 hodín. Ošetrujúce zloženie s Biomimetic Silk a extraktom z modrého lotosu po rovnakú dobu chráni vlasy pred vlhkosťou a krepovatením a účes teda zostane bezchybný aj za nepriaznivých podmienok. Biomimetic Silk čiže biomimetický hodváb je vegánska alternatíva k bežnejšiemu hodvábu živočíšneho pôvodu. Uzatvára vyčistený vlas a obalí ho neviditeľným filmom, ktorý pramene chráni pred poškodením aj blednutím farby.

Jedinečné vlastnosti:
  • vhodný na styling pri všetkých typoch vlasov
  • flexibilná fixácia až po dobu 72 hodín
  • tepelná ochrana až do 230 °C
  • chráni vlasy pred vlhkosťou a krepatením
  • 100% vegánske zloženie
  • bez silikónov, sulfátov, farbív, mikroplastov, minerálnych olejov i parabénov
Ako použiť Goldwell Kerasilk Multi-Purpose Hairspray 75 ml?

Aby ste účes dokončili a zafixovali, otočte striekací ventil doprava (čierna) a nastriekajte na suché vlasy. Pre tepelný styling otočte striekací ventil doľava (biela) – nastriekajte na suché vlasy pred použitím tepelných nástrojov na vlasy.

Zloženie Goldwell Kerasilk Multi-Purpose Hairspray:

Alcohol Denat., Dimethyl Ether, Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, Propanediol, Alcohol, Polysilicone-9, Water/Aqua/Eau, Glycerin, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Nymphaea Caerulea Flower Extract, Lactobacillus Ferment, Sodium Metabisulfite, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Fragrance/Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Linalool.

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.