Prečo Goldwell Kerasilk Texturizing Finishing Spray 200 ml?

Texturované, definované, dokonalé. Takýto výsledok dosiahnete vďaka vysoko účinnému spreju pre finálnu úpravu vlasov Kerasilk Texturizing Finishing Spray. Unikátna receptúra obohatená o množstvo účinných zložiek, vrátane biomimetického hodvábu a výťažku z modrého lotosu, ponúka množstvo výhod. 100% vegánske zloženie poskytuje vlasom saténovú textúru s flexibilnou, znovu upraviteľnou fixáciou pre až 5x väčší objem. Vlasom dodá objem od korienkov po končeky. Zároveň ich ochráni pred vlhkosťou a krepovatením po dobu až 72 hodín.

Jedinečné vlastnosti:
  • 100% vegánske zloženie,
  • saténová textúra,
  • znovu upraviteľná fixácia,
  • až 5x väčší objem od korienkov ku končekom,< /li>
  • ochrana pred vlhkosťou a krepatením po dobu 72 hodín,
  • termoochrana,
  • ideálna pre reaktiváciu alebo osvieženie účesu,
  • bez obsahu silikónov, sulfátov, farbív, mikroplastov, minerálnych olejov a parabénov.
Ako použiť Goldwell Kerasilk Texturizing Finishing Spray 200 ml?

Goldwell Kerasilk Texturizing Finishing Spray dôkladne pretrepte a nastriekajte do uterákom vysušených vlasov ako stylingový základ. Na konečnú úpravu ho ešte nastriekajte do suchých vlasov. V prípade potreby ho použite aj na osvieženie stylingu.

Zloženie Goldwell Kerasilk Texturizing Finishing Spray 200 ml?

Dimethyl Ether, Alcohol Denat., Alcohol, PEG/PPG-75/25 Carbonic Acid Copolymer, Ethyl Ester of PVM/MA Copolymer, Dimethyl Acrylamide/Hydroxyethyl Acrylate/ Methoxyethyl Acrylate Copolymer, Silica, Water/Aqua/Eau, Glycerin, BHT, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Nymphaea Caerulea Flower Extract, Lactobacillus Ferment, Sodium Metabisulfite, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Fragrance/Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Linalool.

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.