Prečo práve Invisibobble Multiband Red-y To Rumble?
Buďte šik pri akejkoľvek športovej činnosti, či už beháte, cvičíte jogu alebo posilňujete, vždy môžete podčiarknuť váš štýl správnym doplnkom. Multifunkčná čelenka do vlasov v červenej farbe Invisibobble Multiband Red-y To Rumble drží vlasy na svojom mieste bez otlaku a bez bolesti. Pružný a mäkký povrch bez kovového spoja, je k vlasom veľmi šetrný a prispôsobivý, absorbuje pot a zabraňuje padaniu vlasov do tváre. Jemné silikónové pásky poskytujú protišmykový efekt, ktorý eliminuje kĺzanie po vlasoch a zaisťuje, aby členka držala na mieste pri akejkoľvek činnosti.

Integrovaná gumička Invisibobble Slim umožnuje zároveň vlasy stiahnuť do copu, zaručuje vysoký komfort pri nosení, nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky, neťahá vlasy a zabraňuje bolestiam hlavy aj pri celodennom nosení.
Jedinečné vlastnosti:
  • Multifunkčná čelenka do vlasov 2v1,
  • integrovaná gumička umožňuje zopnutie vlasov do copu,
  • jemné silikónové pásky poskytujú protišmykový efekt,
  • nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • pevná fixácia vlasov po celý deň bez bolesti hlavy,
  • vhodné pre športové aktivity a cvičenia,
  • nadčasový a minimalistický dizajn v červenej farbe.
Ako použiť Invisibobble Multiband Red-y To Rumble?
Gumičku Invisibobble Multiband Red-y To Rumble umiestnite do vlasov nad čelo. Môžete ľubovoľne kombinovať so stiahnutými alebo rozpustenými vlasmi, podľa vašej nálady.
Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.