Prečo práve Freeze It Mega Freeze Extreme Hold Hair Spray 43 g?

Extrémne tužiaci rýchloschnúci lak na vlasy v cestovnej veľkosti vám zaistí krásny účes na dlhé hodiny kedykoľvek a kdekoľvek. Vlasy zafixuje bez pocitu zlepenia a bez zanechania šupiniek. Zároveň vlasom dodá lesk a farbu vďaka patentovanej technológii Optical Brighteners.

Optical Brighteners: hnedým vlasom zaistí sýtosť farby, červené rozžiari, čierne oživia a blond vlasom dodá prirodzený blond vzhľad.

Jedinečné vlastnosti:

  • rýchloschnúci, dlhodobo drží účes
  • UV ochrana proti slnečnému žiareniu
  • odolný voči vlhkosti
  • obsahuje Proteín & Panthenol
  • pre všetky typy vlasov
  • nelepí a nezanecháva šupinky
  • antistatický efekt (zabraňuje elektrizovaniu
  • dodáva vlasom maximálny lesk

Ako použiť Freeze It Mega Freeze Hairspray 43 g?

Pred použitím nádobu dobre pretrepte. Je možné nanášať do vlhkých aj suchých vlasov. Aplikujte na vlasy zo vzdialenosti cca 20 cm. Pre väčší objem naneste najskôr ku korienkom. Pre vzhľad "rozstrapateného účesu" naneste krátkymi postrekmi do konkrétnych partií účesu. Pre dlhodobú fixáciu zafixujte po celej dĺžke a tým zvýšite dĺžku fixácie.

Zloženie Freeze It Mega Freeze Hairspray 43 g:

SD Alcohol 40-B - Isobutane - Hydrofluorocarbon 152A - Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl - Methacrylate Copolymer - Aminomethyl Propanol - Phenyl Trimethicone - Triethyl Citrate - AMP-Isostearoyl Hydrolyzed Wheat Protein - Panthenol - Ethylhexyl Salicylate - Fragrance

Freeze It je značka špecializujúca sa na výrobu vlasových stylingových produktov s extra silnou fixáciou. Ich sortiment zahŕňa laky na vlasy, stylingové gély vosky, ktoré umožňujú dlhotrvajúcu a pevnú fixáciu účesov. Značka je známa svojou schopnosťou udržať vlasy v požadovanom tvare aj v náročných podmienkach. Freeze It vytvára produkty, ktoré odolajú vlhkosti a nepotrebujú časté úpravy v priebehu dňa. Je obľúbenou voľbou pre tých, ktorý hľadajú spoľahlivý vlasový styling, ktorý vydrží po celý deň.