Prečo práve Joico Blonde Life 9+ Creme Lightener 240 g?
Chcete dosiahnuť krásne blond? Nový zosvetľujúci krém Joico Blonde Life 9+ Creme Lightener dodáva vlasom potrebnú silu a poskytuje rýchly a úžasný farebný výsledok.

Zosvetľujúci krém dokáže zosvetliť vlasy až o 9 úrovní a to bez akéhokoľvek poškodenia vlasov. Udržuje vo vlasoch potrebnú hydratáciu a prekvapí oslnivým leskom. Krém je obohatený o exotické oleje, ktoré chránia vlasy pred nežiaducim poškodením a vysušením vlasov počas zosvetľovania vlasov.

Vhodný pre rôzne techniky zosvetľovania ako je balayage, ombré alebo freehand. Navrhnutý pre profesionálne používanie v kaderníckych salónoch.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zosvetľuje vlasy až o 9 stupňov,
  • znižuje poškodenie vlasov o 77%,
  • posilňuje vlasové vlákno,
  • dodáva vlasom oslnivý lesk,
  • má bohatú krémovú konzistenciu,
  • ľahko sa z vlasov oplachuje,
  • určený na profesionálne používanie.
Ako použiť Joico Blonde Life 9+ Creme Lightener 240 g?
Miešanie a aplikácia:

Zmiešajte zosvetľujúci krém s vyvíjačom Joico Vero K-Pak Color alebo Joico Lumishine v pomere 1:1 alebo 1:2. Pre správne zmiešanie sa držte pokynov na zadnej strane obalu produktu. Na vlasoch nechajte pôsobiť do 60 minút a po dobe pôsobenia vlasy dôkladne opláchnite vlažnou vodou.
PRO TIP:
Po farbení a zosvetľovaní vlasov, odporúčame na vlasy aplikovať vyživujúcu masku na vlasy Joico Blonde Life Brightening Mask, ktorá poskytuje chemicky ošetreným a farbeným vlasom hĺbkovú hydratáciu a výživu.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.