Prečo práve Joico Blonde Life Lightening Powder 454 g?
Objavte šetrný systém zosvetľovania JOICO BLONDE LIFE, ktorý rozjasní blond tóny, uchová prirodzený a zdravý vzhľad vlasov a dodá im žiarivý lesk. Bezprašný práškový zosvetľovač Joico Blonde Life Lightening Powder umožňuje rýchle a šetrné zosvetlenie až o 9 úrovní, tlmí nežiaduce žlté podtóny blond vlasov, vytvára krásne rovnomerné farebné výsledky a je vhodný, nielen pre úplné zosvetlenie všetkých vlasov, ale aj pre rozmanité módne techniky ako napr. Babylights, Balayage, Ombré.

Bezprašný práškový zosvetľovač Joico Blonde Life Lightening Powder obsahuje patentovanú technológiu obohatenú o arginín a exotické oleje, ktoré chránia a revitalizujú vlasové vlákno počas procesu zosvetľovania, dodávajú vlasom hydratáciu a výživu, obnovujú ich prirodzenú pružnosť a pevnosť a zanechávajú vlasy hebké, zdravé a lesklé. Šetrné zloženie umožňuje použitie priamo na vlasovú pokožku, predchádza poškodeniu vlasov a je vhodný pre použitie na prírodné i chemicky ošetrené vlasy.

Profesionálny púdrový zosvetľovač Joico Blonde Life Lightening Powder je určený výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

Arginín: Chráni vlasy pred poškodením, posilňuje zosvetlené vlasy a obnovuje ich pružnosť.

Taman olej: Má regeneračné účinky, intenzívne vlasy hydratuje, posilňuje krehké vlasy a navracia im žiarivý lesk.

Tahitský Monoi olej: Exotická zmes kokosového oleja a výťažku z kvetu tahitskej gardénie, má vyživujúce a hydratačné účinky.
Jedinečné vlastnosti:
 • Práškový zosvetľovač pre rozmanité techniky zosvetlenie vlasov,
 • umožňuje šetrné zosvetlenie až o 9 úrovní,
 • zmierňuje kontrastné línie a uchováva prirodzený vzhľad vlasov,
 • posilňuje vlasy, zabraňuje ich lámaniu a znižuje poškodenie až o 54%,
 • revitalizuje a chráni vlasové vlákno počas procesu zosvetľovania,
 • udržuje vlasy hydratované a vyživené,
 • zanecháva vlasy hebké, zdravé a lesklé,
 • možno použiť priamo na vlasovú pokožku.
Ako použiť Joico Blonde Life Lightening Powder 454 g?
Práškový zosvetľovač Joico Blonde Life Lightening Powder zmiešajte s vyvíjačom v odporúčanom pomere. Naneste na vlasy s pomocou štetca alebo aplikátora, nechajte pôsobiť až 60 minút, po uplynutí vlasy dôkladne opláchnite a ošetrite šampónom Joico K-Pak Color Therapy Shampoo a kondicionérom Joico K-Pak Color Therapy Conditioner.

Použitie k pokožke:

Pomer miešania: 1: 3 (20 g odfarbovacieho púdru na 60 g vyvíjače)

Doba pôsobenia: Až 60 minút, v priebehu vizuálne kontrolujte proces zosvetlenia

Odporúčaný vyvíjač: Joico Vero K-Pak Color Veroxide Creme Developer alebo Joico Lumishine Creme Developer - 10 Vol. (3%) alebo 20 Vol. (6%). Vyvíjač je potrebné zakúpiť zvlášť, nie je súčasťou balenia.

Použitie na dĺžky vlasov:

Pomer miešania: 1: 1, 5-3 (20 g odfarbovacieho púdru na 30-60 g vyvíjače)

Doba pôsobenia: Až 60 minút, v priebehu vizuálne kontrolujte proces zosvetlenia

Odporúčaný vyvíjač: Joico Vero K-Pak Color Veroxide Creme Developer alebo Joico Lumishine Creme Developer - 30 Vol. (9%) alebo 40 Vol. (12%).Vyvíjač je potrebné zakúpiť zvlášť, nie je súčasťou balenia.
Upozornenie:
 • Pred prvým použitím odporúčame vykonať test citlivosti. Pokiaľ sa objaví alergická reakcia v podobe vyrážky, výrobok nepoužívajte.
 • Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Neaplikujte na vlasy, na ktorých bola aplikovaná henna.
 • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou.
Zloženie Joico Blonde Life Lightening Powder 454 g
Potassium Persulfate – Ammonium Persulfate – Sodium Metasilicate – Sodium Silicate – Ethylhexyl Pelargonate – Aluminum Distearate – Sodium Stearate – Hydroxyethylcellulose – Hydrated Silica – Water (Aqua, Eau) – Tetrasodium EDTA – Silica - Arginine – Hydrolyzed Keratin – Sorbitol – Calophyllum Inophyllum Seed Oil – Cocos Nucifera (Coconut) Oil – Gardenia Taitensis Flower Extract – Sodium Sulfate – CI 77007 (Ultramarines)

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.