Varianty produktu

Prečo práve Joico Color Intensity Semi-Permanent Créme Color 118 ml?
Odvážte sa a zmeňte dočasne farbu svojich vlasov so semi-permanentnou farbou Joico Color Intensity Semi-Permanent Créme Color. Farby poskytujú mimoriadne intenzívne odtiene, ktoré vydržia na vlasoch až 20 umytí. Veľkou výhodou farieb je ich aplikácie. Už nemusíte odmeriavať presné množstvo a používať oxidant. Jednoduchá aplikácia tak umožňuje farby používať aj z pohodlia domova.

Farby obsahujú vyživujúci Kukui olej, ktorý pochádza z havajských Kukui orechov, a vyznačujú sa tak vysokým hydratačným a regeneračným účinkom. Vlasy budú po použití farby nádherne lesklé, hydratované a zanechajú si svoju zamatovú hebkosť a zdravý vzhľad.

Farby môžete medzi so sebou ľubovoľne miešať a vytvoriť tak jedinečný farebný odtieň. Farebný odtieň sa po častom umývaní vlasov zmení na pastelový, až sa úplne vymyje. Úplné vymytie farby z vlasov potrvá až 20 umytí.
Jedinečné vlastnosti:
  • Semi-permanentné farby v moderných odtieňoch,
  • odtieň na vlasoch vydrží až 20 umytí,
  • nie je nutný žiadny vyvíjač,
  • dodáva vlasom vysoký lesk,
  • má hydratačný a regeneračný účinok,
  • poskytuje mimoriadne intenzívny odtieň,
  • možno miešať s inými odtieňmi,
  • vhodné pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Joico Color Intensity Semi-Permanent Créme Color 118 ml?
Farbu Joico Color Intensity Semi-Permanent Créme Color aplikujte pomocou štetca na suché vlasy, nechajte pôsobiť 20 minút a potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou. Farbu neaplikujte priamo na vlasovú pokožku, odporúča sa ponechať 0,5 cm odstup od pokožky hlavy.

Aby bola farba na vlasoch čo najintenzívnejšia, odporúčame vlasy vopred zosvetliť, pretože len na vopred zosvetlených vlasoch vynikne farebný odtieň čo najintenzívnejšie. Ak sú vaše vlasy tmavo hnedé až čierne, farebný výsledok sa môže líšiť, nebude tak moc výrazný.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.