Prečo práve Joico Vero K-Pak Base Breaker Lightening Liquid 59 ml?
Objavte šetrný systém pre kreatívne zosvetľovania, ktorý rozjasní blond tóny, uchová prirodzený a zdravý vzhľad vlasov a dodá im žiarivý lesk. Tekutý zosvetľovač Joico Vero K-Pak Base Breaker Lightening Liquid bez obsahu amoniaku, umožňuje jemné zosvetlenie o jednu úroveň v priebehu desiatich minút a zároveň je dostatočne šetrný pre použitie pred farbením či zosvetľovaním vlasov v rovnaký deň.

Tekutý zosvetľovač Joico Vero K-Pak Base Breaker Lightening Liquid zmierňuje a zmäkčuje kontrastné línie blond vlasov, šetrné zloženie predchádza poškodeniu vlasov a je vhodný pre použitie na prírodné i chemicky ošetrené vlasy. Unikátna technológia K-PAK a komplex výživných látok chránia a revitalizujú vlasové vlákno počas procesu farbenia, dodávajú vlasom hydratáciu a výživu, obnovujú ich prirodzenú pružnosť a pevnosť a zanechávajú vlasy hebké, zdravé a lesklé.

Profesionálny tekutý zosvetľovač Joico Vero K-Pak Base Breaker Lightening Liquid je určený výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

Technology K-Pak & Quadramine Complex: Unikátna technológia s obsahom výživných látok chráni vlasové vlákno, poskytuje vlasom výživu, hydratáciu, hebkosť a zdravý vzhľad.
Jedinečné vlastnosti:
 • Tekutý zosvetľovač bez obsahu amoniaku,
 • umožňuje šetrné zosvetlenie o jednu úroveň behom desiatich minút,
 • uchováva prirodzený vzhľad vlasov,
 • zmierňuje a zmäkčuje kontrastné línie blond vlasov,
 • revitalizuje a chráni vlasové vlákno počas procesu farbenia,
 • udržuje vlasy hydratované a vyživené,
 • zanecháva vlasy hebké, zdravé a lesklé,
 • vhodný pre prírodné i chemicky ošetrené vlasy.
Ako použiť Joico Vero K-Pak Base Breaker Lightening Liquid 59 ml?
Tekutý zosvetľovač Joico Vero K-Pak Base Breaker Lightening Liquid zmiešajte s vyvíjačom v odporúčanom pomere. Naneste na vlasy za pomoci štetca alebo aplikátora, nechajte pôsobiť 5-10 minút, po uplynutí vlasy dôkladne opláchnite a ošetrite šampónom Joico K-Pak Color Therapy Shampoo a kondicionérom Joico K-Pak Color Therapy Conditioner.

Pomer miešania: 1: 1

Doba pôsobenia: 5-10 minút

Odporúčaný vyvíjač: Joico Vero K-Pak Color Volume Veroxide Creme Developer 20 Vol. (6%)
Upozornenie:
 • Pred prvým použitím odporúčame vykonať test citlivosti. Pokiaľ sa objaví alergická reakcia v podobe vyrážky, výrobok nepoužívajte.
 • Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Neaplikujte na vlasy, na ktorých bola aplikovaná henna.
 • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou.
Zloženie Joico Vero K-Pak Base Breaker Lightening Liquid 59 ml
Water (Aqua, Eau) – Oleic Acid – Propylene Glycol – Isopropyl Alcohol – Oleyl Alcohol – Ethanolamine – Laureth-4 - Oleth-5 – Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin – Hydrolyzed Keratin – Polyquaternium-22 – Cocamidopropyl Betaine – Tocopheryl Acetate – Lysine HCL – Polysorbate-80 – Erythorbic Acid – Tetrasodium EDTA – Sodium Sulfite – Alpha-Isomethyl Ionone – Fragrance (Parfum)

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.