Varianty produktu

Prečo práve Joico Vero K-Pak Color Veroxide Gentle Creme Developer 950 ml?
Objavte jedinečný farbiaci systém Joico Vero K-Pak Color, ktorý poskytuje šetrné farbenie vlasov, dlhú životnosť farieb a udržuje zdravý vzhľad vlasov. Krémový vyvíjač Joico Vero K-Pak Color Veroxide Gentle Creme Developer ponúka štyri úrovne koncentrácie oxidantu, sú navrhnuté tak, aby chránili a udržiavali správnu štruktúru vlasov počas farbenia a sú kompatibilné s permanentnými, demi-permanentnými a prelivovým farbami Joico Vero K-Pak Color, poskytujú 100% krytie šedín a vytvára sýte farebné výsledky s oslnivým leskom.

Krémové vyvíjače Joico Vero K-Pak Color Veroxide Gentle Creme Developer obsahujú patentovanú technológiu K-Pak Reconstructor Technology, Squalane a výživný komplex aminokyselín, ktoré rekonštruujú a chránia vlasové vlákno počas procesu farbenia, udržujú vlasy hydratované a vyživené, znižujú lámanie vlasov a obnovujú ich prirodzenú pružnosť a pevnosť. Zároveň tieto účinné ingrediencie vyhladzujú hrubý povrch vlasov, zlepšujú ich ovládateľnosť a udržujú zdravý a mladistvý vzhľad vlasov. Jemná krémová konzistencia sa ľahko mieša, aplikuje a vytvára intenzívny žiarivé farebné výsledky s až dvojnásobným leskom.

Profesionálne krémové vyvíjače Joico Vero K-Pak Color Veroxide Gentle Creme Developer sú určené výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

K-Pak Reconstructor Technology: Unikátna technológia rekonštruuje a chráni vlasové vlákno počas procesu farbenia, udržiava vlasy vyživené a hydratované a zanecháva vlasy hebké, pružné a lesklé.

Squalane: Udržuje hydratačnú rovnováhu vlasov.

Quadramine Complex: Výživný komplex, ktorý chráni vlasové vlákno, poskytuje vlasom výživu, hydratáciu, hebkosť a obnovuje ich mladistvý vzhľad.
Jedinečné vlastnosti:
 • Jemný krémový vyvíjač,
 • rekonštruuje a chráni vlasové vlákno počas procesu farbenia
 • udržuje hydratačnú rovnováhu vlasov,
 • obnovujú prirodzenú pružnosť a pevnosť vlasového vlákna,
 • vyhladzujú hrubý povrch vlasov a zlepšujú ovládateľnosť vlasov,
 • udržuje zdravý a mladistvý vzhľad vlasov,
 • vytvára intenzívne žiarivé farebné výsledky s až dvojnásobným leskom.
Ako použiť Joico Vero K-Pak Color Veroxide Gentle Creme Developer 950 ml?
Krémový vyvíjač Joico Vero K-Pak Color Veroxide Gentle Creme Developer zmiešajte s farbou v odporúčanom pomere. Naneste na vlhké vlasy, nechajte pôsobiť 45 minút, dôkladne opláchnite a ošetrite šampónom Joico K-Pak Color Therapy Shampoo a kondicionérom Joico K-Pak Color Therapy Conditioner.

Pomer miešania: 1: 1

Doba pôsobenia: 45 minút

Doporučené farby: Joico Vero K-Pak Color

Systém zosvetľovania:

Krémový vyvíjač Joico Vero K-Pak Color Veroxide Gentle Creme Developer zmiešajte s farbou v odporúčanom pomere. Naneste na vlhké vlasy, nechajte pôsobiť 45- 60 minút v závislosti na požadovanom výsledku, dôkladne opláchnite a ošetrite šampónom Joico K-Pak Color Therapy Shampoo a kondicionérom Joico K-Pak Color Therapy Conditioner.

Pomer miešania: 1: 1

Doba pôsobenia: 45-60 minút

Doporučené farby: Joico Vero K-Pak lighteners
Upozornenie:
 • Pred prvým použitím odporúčame vykonať test citlivosti. Pokiaľ sa objaví alergická reakcia v podobe vyrážky, výrobok nepoužívajte.
 • Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Neaplikujte na vlasy, na ktorých bola aplikovaná henna.
 • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou.
Zloženie Joico Vero K-Pak Color Veroxide Gentle Creme Developer 950 ml
Water (Aqua, Eau) – Hydrogen Peroxide - Cetearyl Alcohol – Mineral Oil/Paraffinum Liquidum/Huile Minerale – Acrylates/Ceteth-20 Itaconate Copolymer – Ceteth-20 - Sodium Lauryl Sulfate – Disodium Phosphate – Sodium Stannate - Squalane - Phosphoric Acid – Methylparaben

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.