Prečo práve K18 Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 930 ml?

Jedná sa o kvalitný hĺbkovo čistiaci šampón K18 Biometic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo, vďaka jeho šetrnému, ale zároveň účinnému zloženiu sú vlasy vyživené a zároveň očistené od nánosu nečistôt. Šampón je vhodný iba na občasné hĺbkové čistenie vlasov. Zloženie tohto šampónu je obohatené o aktívne zložky, ktoré čistia vlasy bez toho, aby narušovali vlasové vlákno, farbu vlasov a pokožku hlavy.

Aktívne čierne uhlie: odstraňuje toxíny, nadmernú mastnotu a nečistoty z vlasov a pokožky.

Kyselina Salicylová: odstraňuje nahromadený maz bez toho, aby vlasy prišli o potrebnú vlhkosť a lipidy.

K18 Peptide Prem: znižuje stratu proteínu, oproti bežnému umývaniu vlasov a udržuje vlasy jemné, zdravé, silné, lesklé a čisté.

Jedinečné vlastnosti:

  • Obsahuje šetrné čistiace zložky,
  • hĺbkovo čistí pokožku hlavy,
  • vhodný na občasné použitie,
  • obsahuje peptid,
  • obohatený o 17 aktívnych zložiek,
  • s obsahom aktívneho čierneho uhlia,
  • s kyselinou salicylovou.

Ako použiť K18 Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 930 ml?

Naneste potrebné množstvo šampónu na vlhké vlasy. Vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy a následne opláchnite. Je možné kombinovať s maskou na vlasy K18 Biomimetic Hairscience Leave-in Molecular Repair Hair Mask 50 ml.

Zloženie K18 Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 930 ml:

Water /Aqua /Eau - Sodium C14-16 Olefin Sulfonate - Cocamidopropyl Hydroxysultaine - Salicylic Acid - Charcoal Powder - sh-Oligopeptide-78 - Panthenol - Glycerín - Sodium Phytate - Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride - Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride - Sodium Hydroxide - Fragrance (Parfém) - Benzyl Salicylate - Limonene.

Vlasy ako nové bez ohľadu na to, čím si prešli. K18 Peptide je prelomová molekula, na ktorú vlasová starostlivosť čakala. Bolo klinicky dokázané, že odstraňuje poškodenie vlasov po farbení a iných chemických procesoch iba za 4 minúty. K18Peptide™ bol patentovaný po desaťročia skúmania a testovania 1 242 dekapeptidov, ktoré tvoria celý proteóm keratínu. Táto zázračná molekula prenáša aminokyseliny do vlasového kortexu, aby došlo k opätovnému prepojeniu keratinových reťazcov a obnove disulfidových väzieb, ktoré navrátia vlasom ich pôvodný mladistvý vzhľad.