Prečo práve K18 Biomimetic Peptide Prep pH Maintenance Shampoo 930 ml

Jedná sa o kvalitný čistiaci šampón K18 Biomimetic Hairscience Peptide Prep pH Maintenance Shampoo, ktorého účinné, ale zároveň šetrné zloženie s optimálnym pH je vhodný na každodenné umývanie. Vďaka optimálnemu pH je šetrný k vlasom, farbe vlasov a zároveň aj k pokožke hlavy.

Účinné látky:

Surfaktanty povrchovo aktívne látky rastlinného pôvodu majú čistiacu schopnosť, bez toho, aby narušovali vlasové vlákno alebo zanechávali nánosy nečistôt na vlasoch alebo na pokožke hlavy.

Optimálne pH  zachováva kutikulu vlasov, vďaka tomu je zaistená prirodzená hydratácia a zároveň hladké vlasy.

K18 Peptide PremTM znižuje stratu proteínu, a udržuje tak vlasy jemné, zdravé, silné, lesklé a čisté.

Jedinečné vlastnosti:

  • Obsahuje šetrné čistiace látky,
  • vhodný na každodenné použitie,
  • vyvážené pH,
  • udržuje hladké a hydratované vlasy,
  • povrchovo aktívne látky rastlinného pôvodu,
  • obsahuje peptidy.

Ako použiť K18 Biomimetic Hairscience Peptide Prep pH Maintenance Shampoo 930 ml?

Naneste potrebné množstvo šampónu na vlhké vlas. Vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy, a následne opláchnite. Následne vlasy. Je možné kombinovať s maskou na vlasy Biomimetic Hairscience Leave-in Molecular Repair Hair Mask 50 ml.

Zloženie K18 Biomimetic Hairscience Peptide Prep pH Maintenance Shampoo 930 ml

Water (Aqua) (Eau) - Sodium C14-16 Olefin Sulfonate - Cocamidopropyl Betaine - Sodium Methyl 2-Sulfolaurate - Sodium Lauryl Sulfoacetate - sh-Oligopeptide-78 - Panthenol - Glycerín - Sodium Phytate - Guar Hydroy Caprylyl Glycol - Caprylhydroxamic Acid - Benzoic Acid - Citric Acid - Sodium Hydroxide - Fragrance (Parfém) - Limonene.

Vlasy ako nové bez ohľadu na to, čím si prešli. K18 Peptide je prelomová molekula, na ktorú vlasová starostlivosť čakala. Bolo klinicky dokázané, že odstraňuje poškodenie vlasov po farbení a iných chemických procesoch iba za 4 minúty. K18Peptide™ bol patentovaný po desaťročia skúmania a testovania 1 242 dekapeptidov, ktoré tvoria celý proteóm keratínu. Táto zázračná molekula prenáša aminokyseliny do vlasového kortexu, aby došlo k opätovnému prepojeniu keratinových reťazcov a obnove disulfidových väzieb, ktoré navrátia vlasom ich pôvodný mladistvý vzhľad.