Prečo práve K18 Biomimetic Hairscience Professional Molecular Repair Hair Mist 150 ml?

Obnovujúci vlasový sprej s unikátnym bioaktívnym peptidom K18 pripraví vlasy na farbenie, odfarbovanie a iné chemické procesy. Poskytne im potrebnú ochranu a zabráni narušeniu štruktúry vlasu. Vlasy zostanú zdravé, pružné a silné. Hodí sa na ošetrenie všetkých typov vlasov.

K18PeptideTM: Jedinečný bioaktívny peptid, ktorý napodobňuje skutočnú DNA vlasov a vracia poškodené vlasy späť do ich pôvodného - mladistvého stavu. Dopravia aminokyseliny do kortexu vlasu, aby znovu spojil keratínové reťazce a sformoval disulfidové väzby tak, aby sa vlasom vrátila ich pôvodná pevnosť, pružnosť a hebkosť. Tento prelomový peptid bol patentovaný po desiatich rokoch biologického výskumu a skúmania 1242 dekapeptidov, ktoré pokrývajú celý genóm ľudských keratínových proteínov. Opravuje poškodenie spôsobené odfarbovaním, farbou, chemickými látkami, tepelným a mechanickým stylingom iba za 4 minúty.

Jedinečné vlastnosti:
  • Ochrana vlasov pred farbením a inými chemickými procesmi,
  • s obsahom patentovaného K18 peptidu,
  • zabraňuje štiepeniu končekov,
  • eliminuje lámanie vlasov,
  • regeneruje,
  • vegánska receptúra,
  • klinicky potvrdené účinky,
  • ľahká aplikácia.
Ako použiť K18 Biomimetic Hairscience Professional Molecular Repair Hair Mist 150 ml?
Pred všetkými profesionálnymi a chemickými službami vlasy navlhčite vodou (nepremočte ich) a rozdeľte do sekcií. Na každú sekciu následne aplikujte obnovujúci sprej K18 2-6 streknutiami. Dôkladne do vlasov vpracujte a nechajte pôsobiť 4 minúty. Neoplachujte. Vysušte vlasy a pokračujte ako obvykle. Vlasy vymyte šampónom, ale neošetrujte kondicionérom. Potom vysušte uterákom a pokračujte v ošetrení maskou K18.
Zloženie K18 Biomimetic Hairscience Professional Molecular Repair Hair Mist 150 ml
Water/Aqua/Eau – Alcohol Denat. – Propylene Glycol – Polysorbate 20 – SH-Oligopeptide-78 – Hydrolyzed wheat protein – Hydrolyzed Wheat Starch – Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer - Phenoxyethanol – Fragrance/Parfum – Geraniol – Linalool – Hexyl Cinnamal – Benzyl Alcohol

Vlasy ako nové bez ohľadu na to, čím si prešli. K18 Peptide je prelomová molekula, na ktorú vlasová starostlivosť čakala. Bolo klinicky dokázané, že odstraňuje poškodenie vlasov po farbení a iných chemických procesoch iba za 4 minúty. K18Peptide™ bol patentovaný po desaťročia skúmania a testovania 1 242 dekapeptidov, ktoré tvoria celý proteóm keratínu. Táto zázračná molekula prenáša aminokyseliny do vlasového kortexu, aby došlo k opätovnému prepojeniu keratinových reťazcov a obnove disulfidových väzieb, ktoré navrátia vlasom ich pôvodný mladistvý vzhľad.