Prečo práve Kiepe Professional Clips Black 120 mm 12 ks?

Kiepe Professional Carbon Clips sú praktickými a všestrannými pomocníkmi pri úprave vlasov. Sto dvadsať milimetrov dlhé plastové klipsy poskytujú spoľahlivý a pevný úchyt. S ich pomocou môžete ľahko oddeliť a upevniť jednotlivé pramene vlasov pri fúkaní, stylingu alebo úprave účesu. Ich dĺžka umožňuje ľahké zachytenie aj väčších častí vlasov. Vďaka kvalitnému prevedeniu a materiálu sú odolné a pevné. Klipsy sú ľahké, pohodlné na nosenie a zároveň dostatočne pevné, aby držali vlasy na mieste. Sú praktickým pomocníkom profesionálov, ale uplatnenie nájdu aj u vás doma.

Jedinečné vlastnosti:

  • Pevný a spoľahlivý úchyt vlasov,
  • všestranné použitie pre rôzne vlasové procedúry,
  • ľahké a pohodlné nosenie,
  • odolné a pevné prevedenie,
  • vhodné na každodenné použitie aj profesionálne účesy.

Ako použiť Kiepe Professional Clips Black 120 mm 12 ks?

Rozdeľte vlasy na požadované sekcie - pramene. Otvorte klipsu a umiestnite ju pri korienkoch vlasov. Uzavrite klipsu tak, aby pevne držala vlasy na mieste. Opakujte postup pre každú sekciu vlasov, ktorú chcete upevniť. Ak chcete klipsy odstrániť, jednoducho ich otvorte a opatrne ich vyberte z vlasov.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.