Prečo práve Kiepe Professional Clips White/Black 82 mm 12 ks?

Kiepe Professional Clips White/Black sú skvelým pomocníkom pri úprave vlasov. Tieto praktické štipce zaručujú pevný a spoľahlivý úchyt, ktorý zaistí, že vaše vlasy zostanú na svojom mieste po celý deň. S ich pomocou môžete ľahko vytvoriť rôzne účesy a upraviť si vlasy podľa svojho priania. Sada obsahuje 12 štipcov - 6 bielych a 6 čiernych, takže budete mať dostatok možností na tvorbu kreatívnych účesov.

Jedinečné vlastnosti:

  • Jednoduché použitie,
  • v dvoch farbách,
  • bezpečné uchytenie vlasov,
  • vhodné na rôzne účesy.

Ako použiť Kiepe Professional Clips White/Black 82 mm 12 ks?

Rozdeľte vlasy do prameňov. Otvorte škripec a pripevnite pri korienkoch vlasov. Uzavrite tak, aby pevne držal vlasy na mieste. Opakujte postup pre každú sekciu vlasov, ktorú chcete upevniť. Ak chcete škripec odstrániť, jednoducho ich otvorte a opatrne ich vyberte z vlasov.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.