Prečo práve Londa Professional C.A.L.M Conditioner 250 ml?

Trápi vás podráždená pokožka hlavy? Hľadáte kondicionér, ktorý vám dostatočne vlasy vyživí a pritom nezaťaží? Vyskúšajte Londa Professional C.A.L.M Conditioner, ktorý je vhodný ako pre farbené, tak aj prírodné vlasy. Kondicionér sa stará o dĺžky vlasov, hydratuje ich a uľahčuje ich rozčesávanie po umývaní.

Pokiaľ chcete dosiahnuť, čo najlepšie výsledky v starostlivosti o citlivú pokožku hlavy, odporúčame kondicionér používať v kombinácii s produktmi z radu C.A.L.M.

Jedinečné vlastnosti:

  • Vyživuje vlasy a hydratuje vlasy,
  • napomáha ľahkému rozčesávaniu vlasov,
  • vhodný pre prírodné aj farbené vlasy,
  • chráni vlasy pred stratou farebných pigmentov,
  • nezaťažuje vlasy.

Ako použiť Londa Professional C.A.L.M Conditioner 250 ml?

Potom čo si vlasy našampónujete a šampón opláchnete, naneste kondicionér a nechajte ho pôsobiť 1 – 3 minúty. Potom vlasy dôkladne opláchnite teplou vodou a môžete pokračovať v úprave a stylingu tak, ako ste zvyknutí.

Zloženie Londa Professional C.A.L.M Conditioner 250 ml

Aqua/Water/EAU, Betaín, Cetearyl alcohol, Petrolatum, CitricI Acid, Laureth-2, Panthenol, Parfém/Fragrance, Sodium Cetearyl Sulfate, Metylparabén, Propylparabén, Hexyl Cinnamal, Glyoxylic Acid, Benzyl Salicy Tocopherol

Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Londa je mladistvá a pritom má viac ako 125 rokov skúseností. Založil ju už v roku 1880 nemecký kaderník Franz Stroeher. Na začiatku svojho pôsobenia sa značka zaoberala výrobou parochní, postupom času sa ale firma zamerala na výrobu farieb na vlasy a ostatných kaderníckych produktov. Od roku 1956 patrí značka pod nadnárodnú spoločnosť Wella Professionals a aj napriek tomu nestráca svoju jedinečnosť. Vždy sa snaží byť zdrojom inšpirácie a vzdelávania pre kaderníkov z celého sveta. Dnes je Londa Professional jednou z najskúsenejších veľkopriestorových značiek na svete s viac ako 50 rokmi tradície, odbornosti a výskumu. Ponúka inovatívny rad starostlivosti a stylingu s výnimočne účinnými receptúrami, používa vzácne prírodné výťažky, ktoré zaručujú okamžitý ošetrujúci alebo stylingový efekt. Londa to sú nielen revolučné produkty, krásne obaly, ale aj rozumné označenie produktov pre jednoduchšiu orientáciu v ich širokej ponuke. V sortimente značky môžete objavovať všetky druhy vlasových produktov cez šampóny, kondicionéry, masky po kúry a farby na vlasy, všetko vytvorené špeciálne pre určitý typ vlasov. Tým produkty Londa zaručujú správny a okamžitý výsledok. S Londa Professional ste vždy v dobrých rukách.