Prečo práve Londa Professional C.A.L.M Scalp Nourishing Serum 6 x 9 ml?

Dosiahnite okamžité výsledky a úľavy. Upokojujúce sérum, určené pre citlivú a suchú pokožku hlavy, Londa Professional C.A.L.M Scalp Nourishing Serum okamžite upokojuje a regeneruje podráždenú a napätú pokožku hlavy už po prvej aplikácii. Navyše napomáha vyrovnávať prirodzené pH pokožky a je ideálnym pomocníkom po chemickom ošetrení vlasov.

Sérum je možné používať ako na vlasy prírodné, tak aj farbené.

Jedinečné vlastnosti:

  • Okamžite upokojuje suchú, svrbiacu či akokoľvek podráždenú pokožku hlavy,
  • pôsobí ihneď po aplikácii,
  • má regeneračné účinky,
  • hĺbkovo hydratuje,
  • vyrovnáva prirodzené pH pokožky.

Ako použiť Londa Professional C.A.L.M Scalp Nourishing Serum 6 x 9 ml?

Potom čo si umyjete vlasy šampónom a opláchnete ho vodou, vysušte pokožku uterákom. Rovnomerne naneste na čistú pokožku hlavy polovicu alebo celú fľaštičku séra a jemne premasírujte. Produkt už neoplachujte.

Zloženie Londa Professional C.A.L.M Scalp Nourishing Serum 6 x 9 ml

Aqua/Water/Eau, Propylén Glycol, Betaín, Panthenol, Valine, Hydroxyetylcellulóza, Benzyl Alcohol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Methylparabén, Disodium Edta, Aminometyl Propanol, Citric Acid, Sclerocarya Birrea Phosphate

Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Londa je mladistvá a pritom má viac ako 125 rokov skúseností. Založil ju už v roku 1880 nemecký kaderník Franz Stroeher. Na začiatku svojho pôsobenia sa značka zaoberala výrobou parochní, postupom času sa ale firma zamerala na výrobu farieb na vlasy a ostatných kaderníckych produktov. Od roku 1956 patrí značka pod nadnárodnú spoločnosť Wella Professionals a aj napriek tomu nestráca svoju jedinečnosť. Vždy sa snaží byť zdrojom inšpirácie a vzdelávania pre kaderníkov z celého sveta. Dnes je Londa Professional jednou z najskúsenejších veľkopriestorových značiek na svete s viac ako 50 rokmi tradície, odbornosti a výskumu. Ponúka inovatívny rad starostlivosti a stylingu s výnimočne účinnými receptúrami, používa vzácne prírodné výťažky, ktoré zaručujú okamžitý ošetrujúci alebo stylingový efekt. Londa to sú nielen revolučné produkty, krásne obaly, ale aj rozumné označenie produktov pre jednoduchšiu orientáciu v ich širokej ponuke. V sortimente značky môžete objavovať všetky druhy vlasových produktov cez šampóny, kondicionéry, masky po kúry a farby na vlasy, všetko vytvorené špeciálne pre určitý typ vlasov. Tým produkty Londa zaručujú správny a okamžitý výsledok. S Londa Professional ste vždy v dobrých rukách.