Prečo práve Londa Professional Fiber Infusion 5 Minute Treatment 100 ml?
Chráňte svoje vlasy pred možným poškodením spôsobeným častým stylingom alebo farbením. Profesionálna značka Londa Professional vyvinula 5 minútovú rekonštrukčnú keratínovú starostlivosť Londa Professional Fiber Infusion 5 Minute Treatment, ktorá účinne pomôže opraviť poškodené vlasové vlákno a ochráni ho pred prípadným budúcim poškodením. Ak vás trápia nevzhľadné rozštiepené končeky vlasov, starostlivosť Londa Professional Fiber Infusion 5 Minute Treatment vám pomôže zaceliť rozštiepené končeky a dodá im zdravý vzhľad.

Keratín: Poskytuje ochranu vlasového vlákna pred poškodením z vonkajšieho prostredia ako je UV žiarenie alebo tepelný styling a dodáva vlasom dokonalé uhladenie po celej ich dĺžke.
Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje a vyživuje vlasy,
  • zaceľuje rozštiepené končeky,
  • uhladí vlasy po celej dĺžke,
  • poskytuje 97% odolnosť voči poškodeniu vlasov,
  • dodáva vlasom žiarivý lesk a hebkosť.
Odporúčame
Ako použiť Londa Professional Fiber Infusion 5 Minute Treatment 100 ml?
Po aplikácii šampónu naneste až 20 pumpičiek rekonštrukčnej starostlivosti Londa Professional Fiber Infusion 5 Minute Treatment do vlhkých umytých vlasov, rovnomerne rozotrite do dĺžok až po končeky a nechajte pôsobiť 5 minút. Potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou a vlasy vysušte na záver fénom.
Zloženie:
Aqua, Propylene Glycol, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Amodimethicone, Quaternium-80, Panthenol, Methylparaben, Parfum, Trideceth-12, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Limonene, Linalool, Citric Acid, Citronellol, Alaine, Glycine, Hydrolyzed Keratin, Sorbic Acid.
Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Londa je mladistvá a pritom má viac ako 125 rokov skúseností. Založil ju už v roku 1880 nemecký kaderník Franz Stroeher. Na začiatku svojho pôsobenia sa značka zaoberala výrobou parochní, postupom času sa ale firma zamerala na výrobu farieb na vlasy a ostatných kaderníckych produktov. Od roku 1956 patrí značka pod nadnárodnú spoločnosť Wella Professionals a aj napriek tomu nestráca svoju jedinečnosť. Vždy sa snaží byť zdrojom inšpirácie a vzdelávania pre kaderníkov z celého sveta. Dnes je Londa Professional jednou z najskúsenejších veľkopriestorových značiek na svete s viac ako 50 rokmi tradície, odbornosti a výskumu. Ponúka inovatívny rad starostlivosti a stylingu s výnimočne účinnými receptúrami, používa vzácne prírodné výťažky, ktoré zaručujú okamžitý ošetrujúci alebo stylingový efekt. Londa to sú nielen revolučné produkty, krásne obaly, ale aj rozumné označenie produktov pre jednoduchšiu orientáciu v ich širokej ponuke. V sortimente značky môžete objavovať všetky druhy vlasových produktov cez šampóny, kondicionéry, masky po kúry a farby na vlasy, všetko vytvorené špeciálne pre určitý typ vlasov. Tým produkty Londa zaručujú správny a okamžitý výsledok. S Londa Professional ste vždy v dobrých rukách.