Prečo práve Londa Professional Fiber Infusion Shampoo 1000 ml?
Chýba vašim vlasom vitalita a žiarivý vzhľad? Sú vaše vlasy poškodené vplyvom častého farbenia a stylingu? Profesionálna značka Londa Professional vyvinula regeneračný šampón s keratínom Londa Professional Fiber Infusion Shampoo, ktorý pomáha obnovovať poškodené vlasové vlákno a poskytuje až 97% odolnosť proti poškodeniu vlasov. Vlasy budú po použití dokonale uhladené, žiarivo lesklé a zdravo vyzerajúce na pohľad.

Keratín: Poskytuje ochranu vlasového vlákna pred poškodením z vonkajšieho prostredia ako je UV žiarenie alebo tepelný styling a dodáva vlasom dokonalé uhladenie po celej ich dĺžke.
Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje poškodené vlasové vlákno,
  • 97% vyššiu odolnosť proti poškodeniu,
  • uhladzuje povrch vlasového vlákna,
  • dodáva žiarivý lesk,
  • chráni vlasy pred budúcim poškodením,
  • vhodný pre poškodené vlasy.
Ako použiť Londa Professional Fiber Infusion Shampoo 1000 ml?
Šampón na vlasy Londa Professional Fiber Infusion Shampoo vo veľkosti mince aplikujte do mokrých vlasov a jemne vmasírujte. Potom vlasy dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup opakujte.
Zloženie:
Aqua/water/eau, sodium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, glycol distearate, citric acid, dimethicone, sodium citrate, cocamide mea, sodium xylenesulfonate, panthenol, sodium benzoate, parfum/fragrance, guar hydroxypropyltrimonium chloride, salicylic acid, limonene, glycerin, tetrasodium edta, sodium hydroxide, methylparaben, linalool, citronellol, hydrochloric acid, alanine, glycine, hydrolyzed keratin, magnesium nitrate, phenoxyethanol, methylchloroisothiazolinone, sorbic acid, magnesium chloride methylisothiazolinone.
Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Londa je mladistvá a pritom má viac ako 125 rokov skúseností. Založil ju už v roku 1880 nemecký kaderník Franz Stroeher. Na začiatku svojho pôsobenia sa značka zaoberala výrobou parochní, postupom času sa ale firma zamerala na výrobu farieb na vlasy a ostatných kaderníckych produktov. Od roku 1956 patrí značka pod nadnárodnú spoločnosť Wella Professionals a aj napriek tomu nestráca svoju jedinečnosť. Vždy sa snaží byť zdrojom inšpirácie a vzdelávania pre kaderníkov z celého sveta. Dnes je Londa Professional jednou z najskúsenejších veľkopriestorových značiek na svete s viac ako 50 rokmi tradície, odbornosti a výskumu. Ponúka inovatívny rad starostlivosti a stylingu s výnimočne účinnými receptúrami, používa vzácne prírodné výťažky, ktoré zaručujú okamžitý ošetrujúci alebo stylingový efekt. Londa to sú nielen revolučné produkty, krásne obaly, ale aj rozumné označenie produktov pre jednoduchšiu orientáciu v ich širokej ponuke. V sortimente značky môžete objavovať všetky druhy vlasových produktov cez šampóny, kondicionéry, masky po kúry a farby na vlasy, všetko vytvorené špeciálne pre určitý typ vlasov. Tým produkty Londa zaručujú správny a okamžitý výsledok. S Londa Professional ste vždy v dobrých rukách.