Prečo práve Londa Professional Layer Up Flexible Hold Spray 500 ml?
Chcete udržať svoj účes po celý deň pevný a zároveň chcete, aby vaše vlasy boli pružné a lesklé? Flexibilné lak na vlasy Londa Professional Layer Up Flexible Hold Spray poskytuje pružné držanie účesu po celý deň. Ochraňuje pred UV žiarením a zároveň chráni vlasy pred vlhkosťou a teplom. Vďaka elastickému zloženiu necháva vaše vlasy prirodzené, lesklé a hladké, zároveň vlasy nezlepuje a zbytočne nezaťažuje. Obsahuje panthenol, ktorý dodáva vlasom hydratáciu. Váš účes bude odolný voči vonkajším vplyvom a zachová si pevnosť a tvar po celý deň.

Panthenol: Dodáva vlasovému vláknu hydratáciu a ochráni ho pred vysušením.
Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytuje strednou fixáciou,
  • vlasy zostanú pružné a elastické,
  • dlhodobý efekt po celý deň,
  • chráni vlasy pred teplom a UV žiarením,
  • nezlepuje a nezaťažuje vlasy,
  • ľahko sa odstráni umytím alebo česaním.
Ako použiť Londa Professional Layer Up Flexible Hold Spray 500 ml?
Pred použitím lak na vlasy Londa Professional Layer Up Flexible Hold Spray riadne pretrepte a potom nastriekajte na hotový účes vo vzdialenosti 30 cm.
Zloženie:
Dimethyl Ether – Alcohol Denat – Pentane – Isopropyl Alcohol – VP/VA Copolymer – Panthenol – Parfum/Fragrance – Aminomethyl Propanol – Ethylhexyl Methoxycinnamate – Hexyl Cinnamal – Benzyl Salicytate - Alpha-Isomethyl Ionone – Aqua (Water)
Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Londa je mladistvá a pritom má viac ako 125 rokov skúseností. Založil ju už v roku 1880 nemecký kaderník Franz Stroeher. Na začiatku svojho pôsobenia sa značka zaoberala výrobou parochní, postupom času sa ale firma zamerala na výrobu farieb na vlasy a ostatných kaderníckych produktov. Od roku 1956 patrí značka pod nadnárodnú spoločnosť Wella Professionals a aj napriek tomu nestráca svoju jedinečnosť. Vždy sa snaží byť zdrojom inšpirácie a vzdelávania pre kaderníkov z celého sveta. Dnes je Londa Professional jednou z najskúsenejších veľkopriestorových značiek na svete s viac ako 50 rokmi tradície, odbornosti a výskumu. Ponúka inovatívny rad starostlivosti a stylingu s výnimočne účinnými receptúrami, používa vzácne prírodné výťažky, ktoré zaručujú okamžitý ošetrujúci alebo stylingový efekt. Londa to sú nielen revolučné produkty, krásne obaly, ale aj rozumné označenie produktov pre jednoduchšiu orientáciu v ich širokej ponuke. V sortimente značky môžete objavovať všetky druhy vlasových produktov cez šampóny, kondicionéry, masky po kúry a farby na vlasy, všetko vytvorené špeciálne pre určitý typ vlasov. Tým produkty Londa zaručujú správny a okamžitý výsledok. S Londa Professional ste vždy v dobrých rukách.