Prečo práve Londa Professional Shape It Non-Aerosol Spray 250 ml?
Viete ako na dokonale upravené vlasy, ktoré vydržia v požadovanom tvare po celý deň, bez zaťaženia či zlepenia? Áno, vieme ako na to. Ľahký lak na vlasy Londa Professional Shape It Non-Aerosol Spray neobsahuje aerosól a poskytuje pružné držanie účesu po celý deň. 3D Sculpt technológia založená na mikro polyméroch vytvára na vlasoch elastickú spevňujúce vrstvu, vyhladzuje vlasy a chráni pred vonkajšími faktormi. Obsahuje Panthenol, ktorý vlasy hydratuje a dodáva im objem a vysoký lesk. Ľahká textúra zanecháva vaše vlasy prirodzené, lesklé a hladké. Nezaťažuje ani nezlepuje vlasy a ľahko sa vymýva bez zvyškov. Pre perfektný účes, ktorý bude odolný voči vonkajším vplyvom a zachová si pevnosť a tvar po celý deň.

3D Sculpt Technology: Technológia založená na mikro polyméroch vytvára na vlasoch elastickú spevňujúce vrstvu, vyhladzuje a chráni vlasy.

Panthenol: Dodáva vlasom hydratáciu a chráni pred vysušením.
Jedinečné vlastnosti:
  • Lak na vlasy bez obsahu aerosólu,
  • vlasy zostanú pružné a elastické,
  • dlhodobý efekt, po celý deň,
  • chráni vlasy pred teplom a UV žiarením,
  • nezlepuje a nezaťažuje vlasy,
  • ľahko sa odstráni umytím alebo česaním,
  • hladké a lesklé vlasy.
Ako použiť Londa Professional Shape It Non-Aerosol Spray 250 ml?
Pred použitím lak Londa Professional Shape It Non-Aerosol Spray riadne pretrepte a potom nastriekajte na hotový účes vo vzdialenosti 30 cm. Pre najlepšie výsledky odporúčame používať so stylingovými prípravkami Londa Professional.
Zloženie Londa Professional Shape It Non-Aerosol Spray 250 ml
Alcohol Denat – Butyl Ester of PVM/MA Copolymer – n-Butyl Alcohol – PEG-12 Diemthicone – PEG-60 Hydrogenated Castor Oil - Aminomethyl Propanol – Ethoxydiglycol – Parfum/Fragrance – Panthenol – Hexyl Cinnamal - Aqua (Water, Eau) – Benzyl Salicylate – Ethylhexyl Methoxycinnamate - Alpha-Isomethyl Ionone – Citronellol – Linalool – Benzyl Alcohol - Hydroxycitronellal
Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Londa je mladistvá a pritom má viac ako 125 rokov skúseností. Založil ju už v roku 1880 nemecký kaderník Franz Stroeher. Na začiatku svojho pôsobenia sa značka zaoberala výrobou parochní, postupom času sa ale firma zamerala na výrobu farieb na vlasy a ostatných kaderníckych produktov. Od roku 1956 patrí značka pod nadnárodnú spoločnosť Wella Professionals a aj napriek tomu nestráca svoju jedinečnosť. Vždy sa snaží byť zdrojom inšpirácie a vzdelávania pre kaderníkov z celého sveta. Dnes je Londa Professional jednou z najskúsenejších veľkopriestorových značiek na svete s viac ako 50 rokmi tradície, odbornosti a výskumu. Ponúka inovatívny rad starostlivosti a stylingu s výnimočne účinnými receptúrami, používa vzácne prírodné výťažky, ktoré zaručujú okamžitý ošetrujúci alebo stylingový efekt. Londa to sú nielen revolučné produkty, krásne obaly, ale aj rozumné označenie produktov pre jednoduchšiu orientáciu v ich širokej ponuke. V sortimente značky môžete objavovať všetky druhy vlasových produktov cez šampóny, kondicionéry, masky po kúry a farby na vlasy, všetko vytvorené špeciálne pre určitý typ vlasov. Tým produkty Londa zaručujú správny a okamžitý výsledok. S Londa Professional ste vždy v dobrých rukách.