Varianty produktu

Prečo práve L'Oréal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops 15 ml?

Dodajte krásu svojej pleti s rozjasňujúcimi kvapôčkami L'Oréal Paris Glow Mon Amour highlighting Drops. V jedinej kvapke zaistí lícam jas, zvýrazní rysy a nádherne pleť rozjasní a dodá jej mladistvý vzhľad. Rozjasňujúci kvapky sú obohatené o kokosový olej, ktorý má vynikajúce hydratačné účinky. Súčasťou balenia je praktický aplikátor v tvare kvapkadla.Vlastnosti:
  • Rozjasní pleť,

  • dodá mladistvý vzhľad,

  • zvýrazní rysy tváre,

  • obohatené o kokosový olej,

  • vhodný pre všetky typy pleti.Použitie:Naneste 1 kvapku priamo na lícne kosti, stred nosa a pod obočie a jemne votrite do pleti. Rozjasňujúci kvapky môžete pridať aj do svojho obľúbeného make-upu alebo pleťového krému.


L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.