Prečo práve L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Beard & Hair Styling Cream 75 ml?

Značka L'Oréal Paris prišla na trh s novým pánskym radom Barber Club. Rad je inšpirovaná znalosťami najlepších holičov a poskytuje plnú starostlivosť o vlasy a fúzy.Stylingový krém poskytuje nepretržitú kontrolu nad fúzami a vlasmi a je nepostrádateľným pomocníkom pre každého moderného gentlemana. Pomáha štylizovať vlasy a udržiavať ich tvar, dodáva vlasom a fúzom vôňu éterického oleja cédrového dreva, obnovuje lesk a nezanecháva mastný pocit. Vhodný pre akýkoľvek typ a dĺžku vlasov a fúzov, možno ľahko opláchnuť a vyčesať.Vlastnosti:
  • Poskytuje kontrolu nad fúzmi a vlasmi

  • udržuje tvar a dodáva lesk

  • nezanecháva mastný pocit

  • obsahuje esenciálne olej z cédrového dreva

  • vhodný pre všetky dĺžky fúzov a vlasovPoužitie:Krém naneste na čisté suché vlasy alebo fúzy a dodajte im požadovaný tvar. Odporúčame používať s ostatnými produktmi radu Barber Club.


L'Oréal Paris dnes patrí medzi popredné kozmetické značky predávané v každej drogérii a parfumérii. Značka je reprezentovaná celým radom ambasádorov a ambasadoriek, ktoré stelesňujú unikátny pohľad na krásu zosobnnenú v legendárnom hesle "Pretože vy za to stojíte". Nájdete medzi nimi napríklad krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes alebo Gong Li. L'Oréal Paris predáva celosvetovo 50 produktov každú sekundu a vďaka svojim výskumným laboratóriám ponúka širokú škálu produktov pre mužov aj ženy zo všetkých kontinentov, či už sa jedná o make-up, pleťovú starostlivosť, starostlivosť o vlasy, stylingové produkty, farby na vlasy či kozmetiku pre mužov. Svetový úspech produktových radov ako sú rúže Color Riche, pleťové krémy Revitalift alebo kozmetika pre mužov Men Expert Hydra Energetic je výsledkom unikátnej expertízy značky, ktorú jej dodávajú tí najlepší odborníci, či už sa jedná o Christopha Robina, popredného odborníka na farbenie vlasov, Stéphane Lanciena , ktorý sa špecializuje na vlasovú starostlivosť, či svetovú špičku v oblasti make-upu, Val Garland.