Prečo práve L´Oréal Professionnel Inforcer Conditioner 1000 ml?

Posilňujúci kondicionér pre krehké vlasy uľahčuje rozčesávanie a celkovú úpravu vlasov. Okamžite vlasy posilňuje a zvyšuje ich pružnosť. Poskytuje ochranu pred ďalším lámaním a dodáva vlasom potrebné vitamíny, ktorých nedostatok spôsobuje ich padanie a krehnutiu. Jedinečná formula s vitamínom B6 a biotínom chráni vlasy proti lámaniu, uhladzuje povrch vlasov a dodáva im žiarivý lesk, hodvábnu jemnosť, výživu a hydratáciu.Vlastnosti:
  • posilňuje a zvyšuje pružnosť

  • chráni vlasy pred lámaním

  • dodáva hydratáciu a výživu

  • uhladzuje povrch vlasov

  • uľahčuje rozčesávanieAktívne zložky:
  • vitamín B6 a biotín - poskytujú hĺbkovú starostlivosť, hrajú kľúčovú úlohu pri liečbe rednúcich alebo lámavých vlasovTyp vlasov:
  • vhodné pre lámavé, krehké vlasyPoužitie:
  • aplikujte na vlhké vlasy, nechajte krátko pôsobiť a potom dôkladne opláchnite


Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.