Prečo práve L´Oréal Professionnel Inforcer Strengthening Anti-breakage Smoothing Cream 150 ml?

Sú vaše vlasy oslabené, krehké a ľahko sa lámu? Novinka od L'Oréal posilňujúci krém z radu Inforcer s biotínom a vitamínom B6 vyhladzuje vlasové vlákno a eliminuje jeho lámanie a poškodenie. Uhladzujúci krém poskytuje vlasom oslnivý lesk a uľahčuje rozčesávanie vlasov. Rozmaznávajte svoje vlasy a doprajte im maximálnu starostlivosť a výživu.Vlastnosti:
  • Posilňuje vlasy

  • eliminuje lámanie končekov

  • dodáva vlasom lesk

  • uľahčuje rozčesávanie

  • vhodný pre krehké a lámavé vlasyAktívne zložky:
  • vitamín B6 a biotín - poskytujú hĺbkovú starostlivosť, hrajú kľúčovú úlohu pri liečbe rednúcich alebo lámavých vlasovPoužitie:Naneste do uterákom vysušených dĺžok vlasov a neoplachujte. Odporúčame používať s ostatnými produktmi radu Inforcer, ktoré dodajú krehkým lámavým vlasom hydratáciu, výživu a lesk.


Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.