Prečo práve L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Concentrate Treatment 400 ml?
Máte pocit, že vaše vlasy nikdy nedorastú do vašej vytúženej dĺžky? Lámu sa a štiepia ich končeky? Dajte trvalé zbohom rozstrapkaným a lámavým koncom a tešte sa z krásnych a trvalo dlhých vlasov.

Koncentrát na vlasy L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Concentrate Treatment posilňuje a obnovuje zoslabnuté dĺžky vlasov, navracia vlasom pevnosť a pružnosť a zamedzuje lámaniu končekov. Už po prvej aplikácii spoznáte viditeľné výsledky. Vlasy budú plné sily a odolné voči poškodeniu.

Koncentrát je určený ako na salónne tak domáce používanie.

Filler-A100: Vypĺňa, spevňuje a obnovuje vlasové vlákno do hĺbky.

Aminokyseliny: Posilňuje a znižuje lámavosť vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Redukuje lámanie a štiepenie končekov,
  • dodáva vlasom okamžitú odolnosť a silu,
  • navracia pevnosť a pružnosť,
  • chráni vlasy pred poškodením,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť L'Oréal Professionnel Serie Expert Pre Longer Concentrate Treatment 400 ml?
Koncentrát L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Concentrate Treatment aplikujte do suchých končekov vlasov, nechajte pôsobiť 5 minút a potom dôkladne z vlasov opláchnite. Ďalej pokračujte v starostlivosti, za použitia šampónu a ošetrujúcej masky L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer.
Zloženie L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Concentrate Treatment 400 ml
Aqua/Water/Eau, Aminopropyl Triethoxysilane, Lactic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-6, Phenoxyethanol, Citric Acid, Arginine, Panthenol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Chlorhexidine Digluconate, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum/Fragrance. C240996/1.

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.