Prečo práve L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Ends Filer Concentrate 400 ml?
Povedzte dosť lámavým, stenšeným a prerednutým dĺžkam vlasov. Koncentrát L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Ends Filer Concentrate pre vyplnenie končekov, obsahuje tú najvyššiu koncentráciu patentovanej molekuly Filler-A100, ktorá sa špeciálne zameriava na najviac scitlivené časti vlasového vlákna a rozštiepené končeky vlasov. Koncentrát pomáha posilniť štruktúru vlasového vlákna a dodáva mu tak plnosť a pevnosť. Vlasy sú tak chránené pred nežiaducim lámaním a vy sa tak môžete radovať zo silných, dlhých a zdravých vlasov.

Filler-A100: Vypĺňa, spevňuje a obnovuje vlasové vlákno do hĺbky.

Aminokyseliny: Posilňuje a znižuje lámavosť vlasov.

Filloxane: Preniká do hĺbky vlasového vlákna, ktoré zosilňuje a chráni ho pred lámaním.

PQ6: Poskytuje vlasovému vláknu okamžitú starostlivosť. Obnovuje jeho povrch a dodáva vlasom zdravý vzhľad.
Jedinečné vlastnosti:
  • Koncentrát pre vyplnenie končekov vlasov,
  • zosilňuje a spevňuje vlasové vlákno,
  • dodáva vlasom silu, odolnosť,
  • redukuje štiepenie končekov až o 66%,
  • chráni proti poškodeniu a lámaniu končekov,
  • zanecháva vlasy silné a zdravé.
Ako použiť L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Ends Filer Concentrate 400 ml?
Koncentrát L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Ends Filler Concentrate používajte raz týždenne miesto masky na vlasy. Aplikujte jednu ampulku na vlhké vlasy, nechajte 3-5 minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.
PRO TIP:
Pre maximálny výsledok a intenzívnu starostlivosť dlhých vlasov doporučujeme používať s ostatnými produktmi z rady L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer
Zloženie L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Ends Filer Concentrate 400 ml
Aqua (Water, Eau) - Aminopropyl Triethoxysilane - Lactic Acid - Peg-40 Hydrogenated Castor Oil – Polyquaternium-6 – Phenoxyethanol - Citric Acid – Arginine – Panthenol – Benzyl Salicylate – Benzyl Alcohol - Chlorhexidine Digluconate – Linalool – Limonene – Hydroxycitronellal – Citronellol – Alpha-Isomethyl Ionone - Parfum (Fragrance)

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.