Prečo práve L'Oréal Professionnel SteamPod Protective Smoothing Serum 50 ml?
Chcete dosiahnuť toho najlepšieho uhladenia vlasov a dokonalého vzhľadu? Objavte koncentrované sérum L'Oréal Professionnel SteamPod Protective Smoothing Serum, ktoré zaručií optimálne výsledky spoločne s profesionálnou žehličkou na vlasy L'Oréal Professionnel SteamPod 3.0.

Koncentrované sérum má ochranný, anti-frizz a uhladzujúci účinok. Špičková ochrana pri žehlení vlasov vďaka inovatívnej technológii Pro-Keratin je navrhnutá tak, aby prenikla do hĺbky vlasového vlákna, ochránila ho a posilnila počas jeho narovnávanie. Sérum navyše chráni končeky vlasov pred štiepením a lámaním.

Dosiahnite dokonale rovného looku bez krepovatenia a nežiaduceho zvlnenia počas dňa. Vďaka systému SteamPod sa budete cítiť ako bohyňa a užijete si dokonale rovných vlasov po celý deň a to aj v daždi!
Jedinečné vlastnosti:
  • Chráni vlasy pred poškodením,
  • uhladzuje vlasy po celej dĺžke,
  • dodáva dokonalý rovný vzhľad,
  • eliminuje štiepenie a lámanie končekov,
  • vlasy sú prirodzene lesklé a hebké,
  • vhodné pre všetky typy vlasov.
Ako použiť L'Oréal Professionnel SteamPod Protective Smoothing Serum 50 ml?
Po narovnanie vlasov žehličkou SteamPod 3.0 naneste 1-2 kvapky séra do dlane a rozotrite do dĺžok a končekov vlasov. Pre ochranu citlivých vlasov primiešajte 1-2 kvapky séra do mlieka alebo krému SteamPod, ktoré poskytnú zvýšenú ochranu vlasov pred poškodením.
Zloženie L'Oréal Professionnel SteamPod Protective Smoothing Serum 50 ml
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Alcohol Denat., Prunus Armeniaca Kernel Oil / Apricot Kernel Oil, Persea Gratissima Oil / Avocado Oil, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, Alpha-isomethyl Ionone, Coumarin, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. C170634/1.

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.