SteamPod profesionálnej uhladzujúce starostlivosti je naša prvá koncentrovaná termoochranná starostlivosť obohatená o Alpha silane pre ochranu vlasov pred vysokými teplotami a vlhkosťou. Účinky Alpha, silane sú aktivované teplom a zosilnené parou. Vytvára ochrannú vrstvu okolo každého vlasového vlákna, ktorá odolá až 5 umytiu šampónom.

Jedinečné vlastnosti:

  • Dlhotrvajúca ochrana proti vlhkosti a krepovateniu až 72 hodín,
  • termoochrana do 230 ° C.,
  • okamžitý lesk,
  • styling je až 3x rýchlejší,
  • vlasy sú hebkejšie a vyživené aj po 5 umytých šampónom,
  • uhladený účes vydrží dlhšie,
  • ľahké rozčesávanie a nižšiu lámavosť vlasov,
  • Kompatibilný so všetkými typmi žehličiek na vlasy,
  • chráni vlasy aj pri vysokej úrovni vlhkosti (až 80% vlhkosť vzduchu).

Ako použiť L´Oréal Professionnel Steampod Smoothing Treatment 50 ml?

Koncentrovaná uhladzujúca starostlivosť má tekutú textúru: aplikujte vždy maximálne jednu dávku pumpičky. Pokiaľ je potrebné, vlasy vopred rozdeľte do jednotlivých sekcií. Produkt aplikujte rovnomerne do dĺžok aj koncov umytých a uterákom vysušených vlasov. Aplikujte 1, 2 dávky pumpičky na jemné až stredné vlasy, 3, 4 dávky pumpičky na silné vlasy. Neoplachujte. Vlasy dôkladne vysušte fénom a potom použite žehličku na vlasy. Kompatibilný so všetkými typmi žehličiek na vlasy. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte s parnou žehličkou SteamPod.

Zloženie L´Oréal Professionnel Steampod Smoothing Treatment 50 ml

Dimethicone, BIS, (Morfolinometyl C1, 4 Dialkoxysiloxy) Dimethicone, Bis, Cetearyl Amodimethicone, Hexylcinnamal, Citronellol, Geraniol, Linalool, Limoneen, Benzylalcohol, Parfém (F.I.L. N20

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.