Prečo práve L'Oréal Professionnel Tecni.Art Constructor Spray 150 ml?
Chránite dostatočne svoje vlasy pri tepelným stylingu? Že nie? Zabráňte tak včas poškodeniu vlasov a používajte ochranný termoaktívny sprej na vlasy L'Oréal Professionnel Tecni.Art Constructor Spray, vďaka ktorému pôjde úprava vlasov bez obáv a navyše prirodzene s ním zafixujete svoj účes. Termoaktívny sprej zaistí maximálnu kontrolu nad vaším účesom a dokonale ochráni vlasy pri žehlení či fénovaní. Sprej je vhodný pre všetky typy a dĺžky vlasov, vytvoríte s ním dokonalý účes a zaistíte svojim vlasom dlhotrvajúcu ochranu pred teplom.
Jedinečné vlastnosti:
  • Chráni vlasy pred poškodením,
  • má termoaktívny účinok,
  • dodáva účesu stredne silnú fixáciu,
  • zachováva prirodzený vzhľad účesu,
  • dodáva vlasom hebkosť,
  • dodáva textúru a objem.
Ako použiť L'Oréal Professionnel Tecni.Art Constructor Spray 150 ml?
Sprej dôkladne pretrepte a nastriekajte na vlhké vlasy pred stylingom vlasov. Sprej môžete aplikovať aj do suchých dĺžok vlasov pre maximálne uhladenie vlasov.
Zloženie L'Oréal Professionnel Tecni.Art Constructor Spray 150 ml
Aqua / Water, Dimethyl Ether, Alcohol Denat., Polyurethane-6, Bis-peg/ppg-14/14 Dimethicone, Polyacrylate-3, Aminomethyl Propanol, Dimethicone, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Parfum / Fragrance, C213425/1.

Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.