Prečo práve L'Oréal Professionnel Transformer Texture Gel 150 ml?

Nedarí sa vám nájsť ten pravý stylingový prípravok pre maximálne zväčšenie objemu vlasov, ktorý by nezlepovali a nezaťažoval vlasy a pritom vytvoril fantasticky bohatý objem? Hľadať už nemusíte. Značka L'Oréal Professionnel prišla s novinkou Tecni Art Transformer Texture Gel, ktorá nadzvidne korienky vlasov a vytvoria tak bohato vyzerajúce objemný účes. Pena poskytuje vlasom navyše silnú fixáciu, dodáva vlasom prirodzený pohyb a nezanecháva vo vlasoch zvyšky.Vlastnosti:
  • Dodáva vlasom objem

  • stupeň fixácie 3

  • definuje účes

  • pre každodenné úpravu vlasov

  • vytvorí dokonalý styling

  • účes vydrží celý deň

  • vhodný predovšetkým pre krátke a kučeravé strihyPoužitie:Pred použitím dôkladne pretrepte. Produkt má na začiatku gélovú textúru, ktorá sa premení na ľahkú penu. Aplikujte menšie množstvo do dlane a naneste na mokré vlasy. Potom vlasy vysušte do sucha za pomocou fénu. Pre maximálnu spevnenie účesu odporúčame zafixovať vlasy lakom na vlasy L'Oréal Professionnel Tecni Art Air Fix.


Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.