Prečo práve Matrix Color Sync 5-Minute Fast Toner 90 ml?
Oživte svoje farbené vlasy a opravte nežiaduce podtóny farieb ľahko a rýchlo. Demi-permanentný toner Matrix Color Sync 5-Minute Fast Toner pre extra rýchlu korekciu farby v troch odtieňoch. Špeciálna receptúra ??okamžite koriguje a tonizuje farby vlasov a zároveň neutralizuje nežiaduce žlté, mosadzné alebo červené podtóny do 5 minút. Inovatívna technológia bez amoniaku a zloženie obohatené o marhuľový a broskyňový jadrový olej vyrovnávajú pórovitosť štruktúry vlasov, chránia a zmäkčujú vlasovú kutikulu a udržujú vlasy silné a neporušené s výrazným leskom. Krémovo-gélová štruktúra farby umožňuje veľmi jednoduchú aplikáciu a zabezpečuje jednotnosť tónu s výrazným leskom. Matrix Color Sync 5-Minute Fast Toner pre všestranné použitie, je tiež vhodný k pred-tónovaniu výraznej farby vlasov. Ideálny pre žiarivé farby a zdravo vyzerajúce vlasy. Bez obsahu amoniaku.

Anti Brass: Obsahuje modré pigmenty k neutralizácii nežiadúcich mosadzných tónov, určené pre výšku tónov 6-8.

Anti Yellow: Obsahuje fialové pigmenty pre neutralizáciu nežiaducich žltých tónov, určené pre výšku tónu 9 a svetlejšie.

Anti Red: Obsahuje zelené pigmenty pre neutralizáciu teplých tónov, určené pre výšku tónov 1-5.
Jedinečné vlastnosti:
  • Extra rýchly toner pre korekciu a oživenie farby,
  • neutralizuje nežiaduce podtóny (mosadzné, žlté a červené),
  • zaisťuje jednotnosť tónu s výrazným leskom,
  • chráni a zmäkčuje vlasovú kutikulu,
  • udržuje vlasy silné a neporušené so zdravým vzhľadom,
  • vhodný na pred-tónovanie výraznej farby vlasov,
  • nie je vhodné miešať s klasickými farbami Matrix Color Sync,
  • bez obsahu amoniaku.
Odporúčame
Ako použiť Matrix Color Sync 5-Minute Fast Toner 90 ml?
Demi-permanentný toner Matrix Color Sync 5-Minute Fast Toner zmiešajte v pomere 1: 1 s vyvíjačom Matrix Color Sync Activator 2,7%. Vzniknutú zmes ihneď naneste na uterákom vysušené vlasy a nechajte pôsobiť 2-5 minút, kým nedosiahnete požadovaný výsledok. Potom vlasy dôkladne opláchnite, ak je to nutné môžete použiť kondicionér.
Zloženie Matrix Color Sync 5-Minute Fast Toner 90 ml
Aqua (Water, Eau) – Deceth-3 – Laureth-12 – Ethanolamine – Cocamide Mipa – Oleth-30 – Deceth-5 - Glycerin – Oleic Acid – Oleyl Alcohol – Hexadimethrine Chloride – Polyquaternium-6 – Parfum (Fragrance) – Ammonium Thiolactate – Hydroxyethylcellulose – Mica – Ascorbic Acid – EDTA – CI 77891 (Titanium Dioxide) – Prunus Armeniaca Kernel Oil/Apricot Kernel Oil – Prunus Persica Kernel Oil /Peach Kernel Oil – Polyquaternium-67 – Toluene-2,5-Diamine – Resorcinol – 2,4-Diaminophenoxyethanol HCL – N,N-BIS(2-Hydroxyethyl)-p-Phenylenediamine Sulfate – 4-Amino-2-Hydroxytoluene – m-Aminophenol – 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol – Sodium Acetate – Sodium Chloride – Thioglyceryn – Isopropyl Alcohol
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.