Varianty produktu

Prečo práve Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Alkaline Toner Full-Bodied 90 ml?
Objavte svet farebnej harmónie, oživte svoje vlasy a zároveň udržte ich zdravý vzhľad. Jemný demi-permanentný toner bez obsahu amoniaku Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Alkaline Toner Full-Bodied umožňuje kreatívne tónovanie a korekciu farieb, dodáva vlasom neuveriteľný lesk a krásne odtiene, ktoré obnovia váš vzhľad bez poškodenia vlasového vlákna. Unikátna technológia chráni a vyživuje vnútornú štruktúru vlasov, čím eliminuje ich poškodenie počas farbenia, spevňuje a vyhladzuje vlasové vlákno, obmedzuje lámavosť vlasov. Zároveň zanecháva vlasy silné a neporušené s výrazným leskom. Hladká, krémová štruktúra tonera je šetrná aj k citlivým vlasom a zabezpečuje jednotnosť tónu.

Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Alkaline Toner Full-Bodied možno aplikovať na prírodné i farbené vlasy, všetky odtiene sú vzájomne miešateľné, udržujú žiarivé farby a zdravo vyzerajúce vlasy. Bez obsahu amoniaku.

Jemný demi-permanentný toner Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Alkaline Toner Full-Bodied je určený výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

Technológia Pre-Bonded: Unikátna technológia obohatená o taurín a koncentrát Bond-Protecting Concentrate, ktoré chránia, vyživujú a spevňujú vnútornú štruktúru vlasov a obmedzujú ich lámavosť.

Technológia Pre-Blended: Inovované odtiene zaisťujú neutralizáciu všetkých podkladových pigmentov, čo umožňuje mať pod kontrolou teplej a studenej podtóny a ľahšie tak získate presný odtieň.

Technológia Pre-Paired: Všetky odtiene farieb sú dokonale zladené, tak aby bolo zaistené rovnomerných a precíznych výsledkov od korienkov po končeky.
Jedinečné vlastnosti:
 • Jemný demi-permanentný toner,
 • umožňuje kreatívne tónovanie, korekciu a osvieženie farieb,
 • vhodné pre farbenie tón v tóne a zjednotenie farby,
 • chráni, vyživuje a spevňuje vnútornú štruktúru vlasov,
 • obmedzuje lámavosť vlasov,
 • všetky odtiene sú vzájomne miešateľné,
 • poskytuje až 75% krytie šedín,
 • bez obsahu amoniaku.
Ako použiť Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Alkaline Toner Full-Bodied 90 ml?
Demi-permanentné toner Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Alkaline Toner Full-Bodied zmiešajte s vyvíjačom Matrix Color Sync Activator 2,7% v pomere 1: 1. Vzniknutú zmes ihneď naneste na suché alebo uterákom vysušené vlasy a nechajte pôsobiť 10-20 minút v závislosti na požadovanom výsledku. 10 minút pre jemné tónovanie, 20 minút pre maximálnu neutralizáciu. Potom vlasy dôkladne opláchnite.

Demi-permanentný toner Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Alkaline Toner Full-Bodied Clear môžete zmiešať s jednotlivými odtieňmi alebo použiť samostatne pre oživenie farby a maximálny lesk.

Pomer miešania: 1: (1 diel farby + 1 diel vyvíjača)

Doba pôsobenia: 20 minút

Odporúčaný vyvíjač: Matrix Color Sync Activator 2,7%
Upozornenie:
 • Farby na vlasy môžu vyvolať alergické reakcie, preto je potrebné urobiť pred prvým farbením test citlivosti.
 • Nefarbite si vlasy, ak máte na tvári vyrážky alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Noste vhodné rukavice.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Farby sú určené výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.
Zloženie Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Alkaline Toner Full-Bodied 90 ml
Aqua (Water, Eau) – Cetearyl Alcohol – Propylene Glycol – Deceth-3 – Laureth-12 – Ethanolamine – Oleth-30 – Lauric Acid – Glycol Distearate – Polyquaternium-6 – Hexadimethrine Chloride – Silica Dimethyl Silylate (Nano)/Silica Dimethyl Silylate – Parfum (Fragrance) – Sodim Metabisulfite – Polyquaternium-22 – Carbomer – Mica – Erythorbic Acid – EDTA – CI 77891 (Titanium Dioxide) – Prunus Armeniaca Kernel Oil (Apricot Kernel Oil) – Prunus Persica Kernel Oil (Peach Kernel Oil) – Resorcinol – Toluene-2,5-Diamine – m-Aminophenol – 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol – Hydroxybenzomorpholine – Tetrasodium EDTA – 2,4-Diaminophenoxyethanol HCL – Taurine - Thioglycerin
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.