Prečo práve Matrix Color Sync Sheer Acidic Toner 90 ml?
Oživte svoje farbené vlasy a opravte nežiaduce podtóny farieb ľahko a rýchlo. Jemný demi-permanentný toner Matrix Color Sync Sheer Acidic Toner s nízkym pH bez amoniaku pre tónovanie hnedých a blond vlasov a maximálny lesk. Špeciálna jemná receptúra je vhodná pre citlivé a porézne vlasy. Inovatívna technológia bez amoniaku a zloženie obohatené o broskyňový jadrový olej a extrakt z čajovníka čínskeho vyrovnávajú pórovitosť štruktúry vlasov, chránia, utesňujú a vyhladzujú vlasovú kutikulu a uzamykajú farebné pigmenty. Zároveň zanecháva vlasy silné a neporušené s výrazným leskom. Jemná štruktúra tonera je šetrná aj k veľmi citlivým vlasom a zabezpečuje jednotnosť tónu. Matrix Color Sync Sheer ACIDIC Toner možno aplikovať na prírodné i farbené hnedé alebo blond vlasy. Pre žiarivé farby a zdravo vyzerajúce vlasy. Bez obsahu amoniaku.

Clear odtieň: Číry toner môžete zmiešať s jednotlivými odtieňmi tonerov Matrix Color Sync Sheer Acidic Toner alebo použiť samostatne pre oživenie farby a maximálny lesk.

Odtiene pre blond vlasy: 4 studené odtiene Ash, Nude, Steel a Violet sú vhodné pre výšku tónu 8 a svetlejšie

Odtiene pre hnedé vlasy:

 • Ash - neutralizuje oranžové a mosadzné podtóny, vhodné pre výšku tónu 5-6
 • Neutral - zlepšuje prírodné / neutrálne tóny, vhodné pre výšku tónu 4-6
 • Matte - neutralizuje červené a oranžové podtóny, vhodné pre výšku tónu 2-4
 • Mocha - zlepšuje bohaté mocha odtiene vlasov, vhodné pre výšku tónu 4-6
Jedinečné vlastnosti:
 • Jemný demi-permanentné toner pre hnedé a blond vlasy,
 • umožňuje šetrné a jemné tónovanie bez zmeny výšky tónu,
 • neutralizuje nežiaduce podtóny (mosadzné, žlté a červené),
 • utesňuje kutikulu a uzamyká farebné pigmenty,
 • chráni a vyhladzuje vlasovú kutikulu,
 • zaisťuje jednotnosť studených odtieňov a výrazný dlhotrvajúci lesk,
 • vhodný aj pre veľmi citlivé vlasy,
 • nie je vhodné miešať s klasickými farbami Matrix Color Sync.
Ako použiť Matrix Color Sync Sheer Acidic Toner 90 ml?
Demi-permanentný toner Matrix Color Sync Sheer Acidic Toner zmiešajte s vyvíjačom Matrix Color Sync Activator 2,7% v pomere 1: 1. Vzniknutú zmes ihneď naneste na suché alebo uterákom vysušené vlasy a nechajte pôsobiť 10-20 minút v závislosti na požadovanom výsledku. 10 minút pre jemné tónovanie, 20 minút pre maximálnu neutralizáciu. Potom vlasy dôkladne opláchnite.

Demi-permanentný toner Matrix Color Sync Sheer Acidic Toner Clear môžete zmiešať s jednotlivými odtieňmi alebo použiť samostatne pre oživenie farby a maximálnu lesk.
Zloženie Matrix Color Sync Sheer Acidic Toner 90 ml
Aqua (Water, Eau) – Laureth-2 – PEG-4 Rapeseedamide – Glycerin – Laureth-12 – Oleth-30 – Sodium Cetearyl Sulfate – Polyquaternium-6 – Parfum (Fragrance) – Ethanolamine – Erythorbic Acid – Cetyl Hydroxyethylcellulose – EDTA – Pyrus Malus Fruit Extract/Apples Fruit Extract – Sodium Sulfite – Prunus Persica Kernel Oil/Peach Kernel Oil – Citric Acid – Saccharum Officinarum Extract/Sugarcane Extract – 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol – Citrus Limon Fuit Extract/Lemon Fruit Extract – Phenoxyethanol – Camellia Sinensis Leaf Extract
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.