Prečo práve Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Acidic Toner Translucent 90 ml?
Oživte svoje farbené vlasy a opravte nežiaduce podtóny farieb ľahko a rýchlo. Alkalický demi-permanentný toner Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Acidic Toner Translucent s kyslým pH bez amoniaku na tónovanie vlasov a maximálny lesk. Integrovaná technológia bez amoniaku a zloženia obohatené o broskyňový jadrový olej a extrakt z čajovníka čínskeho vyrovnávajú pórovitosť štruktúry vlasov, chránia, utesňujú a vyhladzujú vlasovú kutikulu a uzamykajú farebné pigmenty. Zároveň zanecháva vlasy silné a neporušené s výrazným leskom. Jemná štruktúra tonera je šetrná aj k veľmi citlivým vlasom a zaisťuje jednotnosť tónu. Matrix Color Sync Sheer Acidic Toner je možné aplikovať na prírodné aj farbené hnedé alebo blond vlasy. Pre žiarivé farby a zdravo vyzerajúce vlasy. Bez obsahu amoniaku.

Clear odtieň: Číry toner môžete zmiešať s jednotlivými odtieňmi tonerov alebo použiť samostatne na oživenie farby a maximálny lesk.

Odtiene pre blond vlasy: 4 studené odtiene Ash, Nude, Steel a Violet sú vhodné pre výšku tónu 8 a svetlejšie

Odtiene pre hnedé vlasy:

 • Ash – neutralizuje oranžové a mosadzné podtóny, vhodné pre výšku tónu 5-6
 • Neutral – zlepšuje prírodné/neutrálne tóny, vhodné pre výšku tónu 4-6
 • Matte - neutralizuje červené a oranžové podtóny, vhodné pre výšku tónu 2-4
 • Mocha – zlepšuje bohaté mocha odtiene vlasov, vhodné pre výšku tónu 4-6


Technológia Pre-Bonded: Unikátna technológia obohatená o taurín a koncentrát Bond-Protecting Concentrate, ktoré chránia, vyživujú a spevňujú vnútornú štruktúru vlasov a obmedzujú ich lámavosť.

Technológia Pre-Blended: Inovované odtiene zaisťujú neutralizáciu všetkých podkladových pigmentov, čo umožňuje mať pod kontrolou teplé a studené podtóny a ľahšie tak získate presný odtieň.

Technológia Pre-Paired: Všetky odtiene farieb sú dokonale zladené, tak aby bolo zaistených rovnomerných a precíznych výsledkov od korienkov po končeky.
Jedinečné vlastnosti:
 • Jemný demi-permanentný toner pre hnedé a blond vlasy,
 • umožňuje šetrné a jemné tónovanie bez zmeny výšky tónu,
 • neutralizuje nežiaduce podtóny (mosadzné, žlté a červené),
 • utesňuje kutikulu a uzamyká farebné pigmenty,
 • chráni a vyhladzuje vlasovú kutikulu,
 • zaisťuje jednotnosť studených odtieňov a výrazný dlhotrvajúci lesk,
 • vhodný aj pre veľmi citlivé vlasy,
 • nie je vhodné miešať s klasickými farbami Matrix Color Sync.
Ako použiť Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Acidic Toner Translucent 90 ml?
Demi-permanentný toner Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Acidic Toner Translucent zmiešajte s vyvíjačom v pomere 1:1. Vzniknutú zmes ihneď naneste na suché alebo uterákom vysušené vlasy a nechajte pôsobiť 10-20 minút v závislosti od požadovaného výsledku. 10 minút pre jemné tónovanie, 20 minút pre maximálnu neutralizáciu. Potom vlasy dôkladne opláchnite.

Demi-permanentný toner Matrix Color Sync Sheer Acidic Toner Clear môžete zmiešať s jednotlivými odtieňmi alebo použiť samostatne na oživenie farby a maximálny lesk.

Pomer miešania: 1:1 (napr. 90 ml farby + 90 ml vyvíjača)

Doba pôsobenia: 10-20 minút

Vyvíjač: Matrix Color Sync Activator 2,7 %
Upozornenie:
 • Farby na vlasy môžu vyvolať alergické reakcie, preto je potrebné urobiť pred prvým farbením test citlivosti.
 • Nefarbite si vlasy, ak máte na tvári vyrážky alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Noste vhodné rukavice.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Farby sú určené výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.
Zloženie Matrix SoColor Sync Pre-Bonded Acidic Toner Translucent 90 ml
Aqua (Water, Eau) – Cetearyl Alcohol – Propylene Glycol – Deceth-3 – Laureth-12 – Ethanolamine – Oleth-30 – Lauric Acid – Glycol Distearate – Polyquaternium-6 – Hexadimethrine Chloride – Silica Dimethyl Silylate (Nano)/Silica Dimethyl Silylate – Parfum (Fragrance) – Sodim Metabisulfite – Polyquaternium-22 – Carbomer – Mica – Erythorbic Acid – EDTA – CI 77891 (Titanium Dioxide) – Prunus Armeniaca Kernel Oil (Apricot Kernel Oil) – Prunus Persica Kernel Oil (Peach Kernel Oil) – Resorcinol – Toluene-2,5-Diamine – m-Aminophenol – 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol – Hydroxybenzomorpholine – Tetrasodium EDTA – 2,4-Diaminophenoxyethanol HCL – Taurine - Thioglycerin
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.