Prečo práve Matrix ColorInsider Oil-Cream Developer 1000 ml?
Prepadnite kúzlu farieb a inšpirujte sa novým profesionálnym farbiacim systémom Matrix ColorInsider, ktorý maximalizujú farebné výsledky s vysokým rozlíšením as minimálnym zaťažením vlasovej kutikuly.

Profesionálny krémový vyvíjač Matrix ColorInsider Oil-Cream Developer s bohatou a hustou konzistenciou na báze oleja, vytvára sýte farebné výsledky, poskytuje 100% krytie šedín a udržuje zdravý vzhľad vlasov. Špeciálne vyvinutý na použitie s farbami Matrix ColorInsider, kedy správny pomer miešania zaručí intenzívnu žiarivú farbu vlasov so zamatovou hebkosťou.

Unikátny systém Colour Injection Oil Delivery System (ODS2) bez obsahu amoniaku obohatený o oleje chráni a vyživuje vnútornú štruktúru vlasov, spevňuje a vyhladzuje vlasové vlákno, obmedzuje lámavosť vlasov a zároveň zanecháva vlasy silné a neporušené s výrazným leskom. Krémová konzistencia na báze oleja umožňuje jednoduchú aplikáciu, je šetrná k citlivým a krehkým vlasom, zaisťuje jednotnosť a hĺbku odtieňov a vytvára sýte, dlhotrvajúce farebné výsledky so žiarivým leskom.

Profesionálny krémový vyvíjač Matrix ColorInsider Oil-Cream Developer je určený výhradne na profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

Colour Injection Oil Delivery Systém (ODS2): Unikátny systém na olejovej báze bez obsahu amoniaku optimalizuje účinnosť procesu farbenia, umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasového vlákna a tým pomáha zachovať jeho integritu. Chráni vlasovú kutikulu, udržuje vlasy hebké, pružné a žiarivo lesklé a poskytuje intenzívne, žiarivé a dlhotrvajúce farebné výsledky.
Jedinečné vlastnosti:
 • Profesionálny krémový vyvíjač bez obsahu amoniaku,
 • poskytuje 100% krytie šedín a udržuje zdravý vzhľad vlasov,
 • chráni a vyživuje vlasové vlákno počas procesu farbenia,
 • maximalizuje farebné výsledky s vysokým rozlíšením,
 • zanecháva vlasy silné a neporušené s výrazným leskom,
 • vytvára intenzívne a žiarivé dlhotrvajúce farebné výsledky.
Ako použiť Matrix ColorInsider Oil-Cream Developer 1000 ml?
Krémový vyvíjač Matrix ColorInsider Oil-Cream Developer zmiešajte s príslušnou farbou na vlasy v požadovanom pomere a zmiešajte. Potom namiešanú zmes aplikujte na suché vlasy a nechajte pôsobiť 35 minút v izbovej teplote a potom dôkladne opláchnite.

Pomer miešania: 1:1

Doba pôsobenia: 35 minút

Odporúčané farby: Matrix ColorInsider Permanent Hair Color
Upozornenie:
 • Pred prvým použitím odporúčame vykonať test citlivosti. Pokiaľ sa objaví alergická reakcia v podobe vyrážky, výrobok nepoužívajte.
 • Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Neaplikujte na vlasy, na ktorých bola aplikovaná henna.
 • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou.
Zloženie Matrix ColorInsider Oil-Cream Developer 1000 ml
Aqua (Water, Eau) – Paraffinum Liquidum/Mineral Oil – Cetearyl Alcohol – Steareth-20 – Hydrogen Peroxide – PEG-4 Rapeseedamide – Glycerin – Polyquaternium-6 – Hexadimethrine Chloride – Tocopherol – Tetrasodium Etidronate – Tetrasodium Pyrophosphate – Sodium Salicylate – Phosphoric Acid
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.