Varianty produktu

Prečo práve Matrix ColorInsider Permanent Hair Color 67 ml?
Prepadnite kúzlu farieb a inšpirujte sa novými profesionálnymi farbami Matrix ColorInsider, ktoré maximalizujú farebné výsledky s vysokým rozlíšením s minimálnym zaťažením vlasovej kutikuly.

Profesionálne permanentné farby na vlasy Matrix ColorInsider Permanent Hair Color ponúkajú širokú škálu odtieňov, žiarivé červené, chladné, moderné a neutrálne tóny aj bohaté hnedé farby, vytvára sýte farebné výsledky, poskytuje 100% krytie šedín a udržuje zdravý vzhľad vlasov. Unikátny systém Colour Injection Oil Delivery System (ODS2) bez obsahu amoniaku obohatený o oleje chráni a vyživuje vnútornú štruktúru vlasov, spevňuje a vyhladzuje vlasové vlákno, obmedzuje lámavosť vlasov a zároveň zanecháva vlasy silné a neporušené s výrazným leskom.

Krémová konzistencia umožňuje jednoduchú aplikáciu, je šetrná k citlivým a krehkým vlasom, zaisťuje jednotnosť a hĺbku odtieňov a vytvára sýte, dlhotrvajúce farebné výsledky so žiarivým leskom.

Profesionálne permanentné farby na vlasy Matrix ColorInsider Permanent Hair Color sú určené výhradne na profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

Colour Injection Oil Delivery Systém (ODS2): Unikátny systém na olejovej báze bez obsahu amoniaku optimalizuje účinnosť procesu farbenia, umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasového vlákna a tým pomáha zachovať jeho integritu. Chráni vlasovú kutikulu, udržuje vlasy hebké, pružné a žiarivo lesklé a poskytuje intenzívne, žiarivé a dlhotrvajúce farebné výsledky.
Jedinečné vlastnosti:
 • Permanentná farba na olejovej báze bez obsahu amoniaku,
 • poskytuje 100% krytie šedín a udržuje zdravý vzhľad vlasov,
 • chráni a vyživuje vlasové vlákno počas procesu farbenia,
 • maximalizuje farebné výsledky s vysokým rozlíšením,
 • zanecháva vlasy silné a neporušené s výrazným leskom,
 • vytvára intenzívne a žiarivé dlhotrvajúce farebné výsledky.
Ako použiť Matrix ColorInsider Permanent Hair Color 67 ml?
Permanentnú farbu Matrix ColorInsider Permanent Hair Color zmiešajte s vyvíjačom v odporúčanom pomere. Naneste na suché vlasy, nechajte pôsobiť 35 minút v izbovej teplote a potom dôkladne opláchnite.

Pomer miešania: 1:1

Doba pôsobenia: 35 minút

Odporúčaný vyvíjač: Matrix ColorInsider Oil-Cream Developer 3%, 6%, 9% alebo 12%

Balenie neobsahuje vyvíjač. Vyvíjač Matrix ColorInsider Oil-Cream Developer musíte zakúpiť samostatne!
Upozornenie:
 • Farby na vlasy môžu vyvolať alergické reakcie, preto je potrebné urobiť pred prvým farbením test citlivosti.
 • Nefarbite si vlasy, ak máte na tvári vyrážky alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Noste vhodné rukavice.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Farby sú určené výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.
Zloženie Matrix ColorInsider Permanent Hair Color 67 ml
Paraffinum Liquidum/Mineral Oil – Aqua (Water, Eau) – C20-22 Alcohols – Ethanolamine – Oleth-20 – Cetyl Palmitate – Deceth-5 – Oleth-10 – Sodium Metabsiulfite – Ascorbic Acid – EDTA – Resorcinol – Toluene-2,5-Diamine - Cetyl Hydroxyethylcellulose – p-Aminophenyl – m-Aminophenyl - Thioglycerin
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.