Prečo práve Matrix Cream Developer oxidační krém 6% 1000 ml?

Aktivátor 6 % pre farby na vlasy. Vyvíjač pre použitie s farbami So Color a melírovacím práškom Light Master. Zmiešajte v správnom pomere s farbou na vlasy.Sila vyvíjača:3 % /10 Vol.= farbenie na tmavší odtieň, farbenie 100 % bielych vlasov, farbenie vopred zosvetlených vlasov

6 % /20 Vol.= Farbenie tón v tóne, farbenie bielych vlasov, zosvetlenie o 1-2 tóny

9 % /30 Vol.= Zosvetlenie o 2-3 tóny, krytie bielych vlasov

12 % /40 Vol.= Zosvetlenie o 3-5 tónovUpozornenie: Obsahujeperoxid vodíka. Zabráňte kontaktu s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte vhodné ochranné rukavice. Chráňte pred priamym svetlom a skladujte na chladnom mieste. Dodržujte pokyny. Nepoužívajte, ak vlasy boli predtým zafarbené farbami obsahujúcimi kovy. Pre miešanie nepoužívajte kovové misky. Škvrny na koži či oblečení ihneď opláchnite. Neprekračujte stanovenú dobu pôsobenia. Po aplikácii vlasy dôkladne vypláchnite. Spotrebujte okamžite po zmiešaní.


  • Obsahuje peroxid vodíka.
  • Noste vhodné rukavice.
  • Spotrebujete okamžite po zmiešaní.
  • Chráňte pred priamym svetlom v chladnom mieste.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.