Varianty produktu

Prečo práve Matrix SoColor Pre-Bonded Blonde Permanent Hair Color 90 ml?
Prepadnite kúzlu blond vlasov a inšpirujte sa novými profesionálnymi farbami Matrix SoColor Pre-Bonded s inovovanou technológiou pre dlhotrvajúce a žiarivé farebné výsledky a zdravo vyzerajúce vlasy. Profesionálna permanentná farba pre blond vlasy Matrix SoColor Pre-Bonded Blonde Permanent Hair Color s integrovanou technológiou ochrany väzieb, umožňuje zosvetlenie stredne hnedých až blond vlasov v úrovni 5-8, najvyššiu úroveň zosvetlenia až o 5 výšok tónu. Táto farba je vhodná pre všetky typy vlasov, nie je vhodná na krytie šedín, vytvára studené blond odtiene, eliminuje nežiaduce teplé a žlté odlesky a je ideálna pre všetky techniky zosvetľovania vlasov.

Permanentná zosvetľujúca farba Matrix SoColor Pre-Bonded Blonde Permanent Hair Color obsahuje unikátnu technológiu Pre-Bonded, ktorá chráni a vyživuje vnútornú štruktúru vlasov, čím eliminuje ich poškodenie počas farbenia, spevňuje a vyhladzuje vlasové vlákno, obmedzuje lámavosť vlasov a zároveň s výrazným leskom. Krémová konzistencia umožňuje jednoduchú aplikáciu, zaisťuje jednotnosť a hĺbku odtieňov, tón v tóne, dodáva blond vlasom studené tóny a eliminuje nežiaduce teplé a žlté podtóny.

Profesionálne permanentné farby na vlasy Matrix SoColor Pre-Bonded Blonde Permanent Hair Color sú určené výhradne na profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

Technológia Pre-Bonded: Unikátna technológia obohatená o taurín a koncentrát Bond-Protecting Concentrate, ktoré chránia, vyživujú a spevňujú vnútornú štruktúru vlasov a obmedzujú ich lámavosť.

Technológia Pre-Blended: Inovované odtiene zaisťujú neutralizáciu všetkých podkladových pigmentov, čo umožňuje mať pod kontrolou teplé a studené podtóny a ľahšie tak získate presný odtieň.

Technológia Pre-Paired: Všetky odtiene farieb sú dokonale zladené, tak aby bolo zaistených rovnomerných a precíznych výsledkov od korienkov po končeky.

Odtiene:

 • Ul (Ultra Light) – Odtiene farieb s nízkym obsahom amoniaku, nemiešajte s ostatnými kolekciami farieb, poskytujú zosvetlenie až o 4 úrovne
 • UL+ (Ultra Light Plus) – Tieto odtiene poskytujú zosvetlenie až o 5 úrovní
Jedinečné vlastnosti:
 • Ultra zosvetľovacia permanentná farba na vlasy,
 • zosvetlenie stredne hnedých až blond vlasov v úrovni 5-8,
 • najvyššia úroveň zosvetlenia až o 5 výšok tónu,
 • neutralizujú nežiaduce teplé a žlté podtóny,
 • chráni a vyživuje vlasové vlákno počas procesu farbenia,
 • vyhladzuje vlasové vlákno a obmedzuje lámavosť vlasov,
 • zanecháva vlasy silné a neporušené s výrazným leskom.
Ako použiť Matrix SoColor Pre-Bonded Blonde Permanent Hair Color 90 ml?
Permanentnú farbu Matrix SoColor Pre-Bonded Blonde Permanent Hair Color zmiešajte s vyvíjačom v odporúčanom pomere. Naneste na vlasy, nechajte pôsobiť pri izbovej teplote 50 minút. Po skončení doby pôsobenia vlasy dôkladne opláchnite.

Pomer miešania: 1:2

Doba pôsobenia: 50 minút

Odporúčaný vyvíjač: Matrix Cream Developer 9% alebo 12%

Balenie neobsahuje vyvíjač. Vyvíjač Matrix Cream Developer musíte zakúpiť samostatne!
Upozornenie:
 • Farby na vlasy môžu vyvolať alergické reakcie, preto je potrebné urobiť pred prvým farbením test citlivosti.
 • Nefarbite si vlasy, ak máte na tvári vyrážky alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Noste vhodné rukavice.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Farby sú určené výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.
Zloženie Matrix SoColor Pre-Bonded Blonde Permanent Hair Color 90 ml
Aqua (Water) – Cetearyl Alcohol – Ethanolamine – Ammonium Hydroxide – Laureth-12 – Oleth-30 – Glycol Distearate – Oleyl Alcohol – Oleic Acid – Hydrogenated Vegetable Oil – Citric Acid – Parfum (Fragrance) – Hexadimethrine Chloride – Polyquaternium-6 – Sodium Metabisulfite - EDTA – Hydroxyethylcellulose – Erythorbic Acid – CI 77891 (Titanium Dioxide) – Cetyl Hydroxyethylcellulose – N,n-bis(2-Hydroxyethytl)-p-Phenylenediamine Sulfate – Taurine – m-Aminophenol – 4-Amino-2-Hydroxytoluene – Toluene-2,5-Diamine – 2,4-Diaminophenoxyethanol HCL – Resorcinol – Dimethicone – Thioglycerin
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.