Varianty produktu

Prečo práve Maybelline Tattoo Liner Gel Pencil 1,3 g?

Ceruzka na oči od značky Maybelline New York dokonale zvýrazní kontúry očí a dodá dlhotrvajúcu intenzívnu farbu. Vďaka svojmu vodoodolnému zloženiu účinne odolá vode, teplu a vlhkosti. Linky vyzerajú ako po tetovaní, nevyblednú počas dňa a vydrží na očiach v perfektnom stave po celý deň.Vlastnosti:
  • Zvýrazní pohľad

  • vodeodolné zloženie

  • dlhotrvajúci výdrž

  • dodajú intenzívnu farbuPoužitie:
  • VÝRAZNÝ LOOK - Naneste linku jemnými ťahmi cez líniu rias od vnútorného k vonkajšiemu kútiku oka.

  • DRAMATICKÝ LOOK - Pre výraznejší výsledok Rozšírte linku vedúcu od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu a pretiahnite smerom k obočiu.


Každý určite poznáme populárne heslo tejto značky dekoratívnej kozmetiky - "Možno sa tak narodila. Možno je to Maybelline ". Maybelline je americká kozmetická značka, ktorú v roku 1915 založil nadaný chemik T. L. Williams. Ten pomenoval značku po svojej sestre Maybel, ktorá ho priviedla na nápad vyrábať a predávať účinný produkt pre stmavenie mihalníc. V roku 1917 spoločnosť začala predaj svojho prvého výrobku. Volal sa Maybelline Cake Mascara a bola to prvá moderná maskara 20. storočia. Predávala sa v malej papierovej škatuli a aplikátorom bola kefka, ktorá pripomínala zubnú kefku. Táto kultová maskaa sa stala rýchlo známu po celom svete a ženy sa rýchlo do značky Maybelline absolútne zamilovali. Preto firma nezostala len u výroby maskár. Nájdete v jej sortimente nespočet make-upov, báz, rúžov, leskov na pery, primérov a korektorov, paletiek očných tieňov, ale aj lakov na nechty. Maybelline reprezentujú v dnešnej dobe hviezdy v hollywoode aj svetové modelky ako je napríklad Adriana Lima a Gigi Hadid. Nezabudnite ani na oslnivé limitované edície inšpirované najnovšími trendmi v kozmetikou svete!