Prečo práve Mercator Comfort Powder Free Natural Latex Examination & Protective Gloves?
Chráňte seba aj svoje okolie pred baktériami, vírusmi a ďalšími nákazlivými chorobami. Kvalitné diagnostické a ochranné rukavice Mercator Comfort Powder Free Natural Latex Examination & Protective Gloves ponúka tri veľkosti S, M alebo L, ktoré sú vyrobené z prírodného latexu, ktorý poskytuje pokožke vašich rúk maximálne pohodlie a ochranu. Tieto rukavice sú vhodné pre použitie v laboratóriách, ošetrovateľskej starostlivosti, pri diagnostike, pri styku s vybranými chemickými látkami, v stomatológii alebo aj veterinárnej praxi.

Rukavice sú elastické, majú textúrovaný povrch, veľmi dobre sa s nimi pracuje a nie sú ošetrené púdrom. Jednorazové ochranné rukavice Mercator Comfort Powder Free Natural Latex Examination & Protective Gloves sú vhodné pre použitie v zdravotníctve, kaderníckych, tetovacích aj kozmetických salónoch. Použiť ich však môžete aj doma, v kancelárii alebo v obchode, kde sa chránite pred sezónnou chrípkou, vírusovými infekciami, koronavírusmi (ktoré spôsobuje okrem iného Covid-19) a ďalšími ochoreniami infekčnej povahy. Balenie obsahuje 100 ks rukavíc, nie sú púdrované a na výber sú tri veľkosti S, M alebo L.
Výhody používania týchto ochranných rukavíc:
  • Kvalitné jednorazové diagnostické a ochranné rukavice,
  • vyrobené z prírodného latexu,
  • nie sú ošetrené púdrom a sú vhodné pre špeciálne účely,
  • ľahko sa navliekajú a dávajú dole,
  • chránia pred baktériami a vírusmi,
  • vhodné pre použitie v zdravotníctve, kaderníckych, tetovacích a kozmetických salónoch,
  • vhodné aj pre domáce použitie,
  • vyrobené v troch veľkostiach S, M, L.
Použitie:
Rukavice Mercator Comfort Powder Free Natural Latex Examination & Protective Gloves sú jednorazové. Po použití vhodne zlikvidujte.
Upozornenie:
Tieto ochranné rukavice nie sú sterilné.

Kvalitné ochranné rukavice značky Mercator ochránia vaše ruky aj vás. Jednorazové rukavice sú ideálnym pomocníkom v zdravotníctve, kaderníckych, tetovacích aj kozmetických salónoch. Vybrať si môžete z najrôznejších druhov a veľkostí.